کد نظام پزشکی

م- 45409

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس مامایی

اطلاعات مطب خیابان فرودگاه

آدرس:

بوشهر، خیابان فرودگاه، جنب بانک سامان، ساختمان یاس سفید، طبقه4، واحد3

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران ملیحه نگهبان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان فرودگاه

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با ملیحه نگهبان، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

ملیحه نگهبان
ملیحه نگهبان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت ملیحه نگهبان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ملیحه نگهبان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد ملیحه نگهبان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت ملیحه نگهبان چقدر است؟
هزینه ویزیت ملیحه نگهبان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل ملیحه نگهبان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب ملیحه نگهبان کجا است؟
دکترملیحه نگهبان مطب خیابان فرودگاه مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب ملیحه نگهبان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا ملیحه نگهبان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ملیحه نگهبان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
ملیحه نگهبان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ملیحه نگهبان متخصص مامایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد ملیحه نگهبان چه زمانی است؟
دکتر ملیحه نگهبان از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل ملیحه نگهبان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از ملیحه نگهبان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به ملیحه نگهبان رای داده‌اند. میانگین امتیازی ملیحه نگهبان 0 از 5 است.

درباره ملیحه نگهباندکترملیحه نگهبان malihe negahban از دکترهای متخصص مامایی بوشهر هستند. مطب ملیحه نگهبان در بوشهر، خیابان فرودگاه، جنب بانک سامان، ساختمان یاس سفید، طبقه4، واحد3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب ملیحه نگهبان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07733560631 , 09101625762 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام ملیحه نگهبان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی ملیحه نگهبان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط ملیحه نگهبان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از ملیحه نگهبان متخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد ملیحه نگهبان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.