4.7 (13 نظر)
٪93 پیشنهاد کاربران
237 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر محمد رحیمی

مطب خیابان زند
آدرس: شیراز - شیراز، بولوار کریمخان زند، رو به روی هتل پارس، حدفاصل فلسطین و بیست متری سینما سعدی ،ساختمان پزشکان زند ،طبقه همکف
اولین نوبت آزاد:فردا | 09:30

آدرس مطب دکتر محمد رحیمی

مطب خیابان زند
آدرس:
شیراز، بولوار کریمخان زند، رو به روی هتل پارس، حدفاصل فلسطین و بیست متری سینما سعدی ،ساختمان پزشکان زند ،طبقه همکف

نظرات درباره دکتر محمد رحیمی

4.7
از 13 کاربر
0-15 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%93
پیشنهاد کاربران
کاربر دکترتو(1403/03/16)
(1403/03/16)
این پزشک را پیشنهاد نمیکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
علت مراجعه : برای کلیه درد اومدم
کاربر دکترتو(1403/03/15)
نوبت دهی مطب
(1403/03/15)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
علت مراجعه: سنگ کلیه
متین(1402/12/28)
(1402/12/28)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
سنگ کلیه داشتم تازه عمل کردم اما واقعا دکتر خوش برخورد و عالی هستند ، خدا خیرشون بده
مهدی(1402/08/25)
(1402/08/25)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
عالی هستند
محسن(1402/06/15)
نوبت دهی مطب
(1402/06/15)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
پزشک بسیار با درایت. عالی. و متخصص.
مهراب(1402/03/31)
نوبت دهی مطب
(1402/03/31)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
بسیار متین، باتجربه، پیگیر و باحوصله،

سوالات متداول راجع به دکتر محمد رحیمی

چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد رحیمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد رحیمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد رحیمی در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر محمد رحیمی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد رحیمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد رحیمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر محمد رحیمی کجا است؟
دکتر محمد رحیمی 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمد رحیمی را ببینید.
آیا دکتر محمد رحیمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد رحیمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر محمد رحیمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد رحیمی متخصص جراحی لاپاروسکوپی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اندویورولوژی) و جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد رحیمی چه زمانی است؟
دکتر محمد رحیمی از روز چهارشنبه 27 تیر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد رحیمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد رحیمی چقدر است؟
تا کنون 13 نفر به دکتر محمد رحیمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد رحیمی 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر محمد رحیمیدکتر محمد رحیمی dr mohammad rahimii از دکترهای متخصص جراحی لاپاروسکوپی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اندویورولوژی) شیراز هستند. مطب دکتر محمد رحیمی در شیراز، بولوار کریمخان زند، رو به روی هتل پارس، حدفاصل فلسطین و بیست متری سینما سعدی ،ساختمان پزشکان زند ،طبقه همکف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد رحیمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09367739808-07132357500 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد رحیمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد رحیمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد رحیمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد رحیمی متخصص جراحی لاپاروسکوپی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اندویورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی لاپاروسکوپی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اندویورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد رحیمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.