نادیا کیان

نادیا کیان

کارشناس ارشد روانشناسی

کرج

کد نظام پزشکی

41072
%100
پیشنهاد(از 14 کاربر)

درباره‌پزشک

نادیا کیان از متخصصان روانشناسی در شهر کرج هستند. مطب نادیا کیان در کرج، چهارراه طالقانی جنوبی، بعد از بانک کشاورزی، نبش کوچه شهید عابدینی، ساختمان آسمان، طبقه چهارم، واحد 7 واقع شده است. برای تماس با مطب دکتر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632728882 استفاده کنید. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. در مطب نادیا کیان امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه امکان‌پذیر است و همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم فراهم است. با اجرایی شدن قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، صدور نسخه الکترونیک هم توسط نادیا کیان انجام می‌شود. با استفاده از دکترتو می‌توانید از نادیا کیان روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به ۳ روش نوبت‌دهی حضوری، مشاوره تلفنی و مشاوره متنی قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. دکترتو میزبان بیشتر از ۸۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن توسط پزشک از میزان رضایت دیگران نسبت به آن پزشک مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب چهارراه طالقانی

آدرس:

کرج، چهارراه طالقانی جنوبی، بعد از بانک کشاورزی، نبش کوچه شهید عابدینی، ساختمان آسمان، طبقه چهارم، واحد 7

تلفن:02632728882

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به نادیا کیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران نادیا کیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 14 کاربر)

%100
14 کاربر از 14 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  10 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

محمدرضا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار مهربون و خوش اخلاق و دلسوز و با تجربه ممنونم از تمام راهنمایی هاتون بهترین دکتررر

اشکان
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی هستن خانم دکتر برای جلسه اول راهکارهایی برام گفتن که خیلی تو رفتارم تأثیر داشت به معنای واقعی میتونم بگم که بی نظیرن...

سامان
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خانم دکتر کاربلد درود برشما

علیرضا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار با حوصله و دلسوزانه کمک خیلی زیادی به من کردید ممنونم بابت همه چیز خانم دکتر 🙏🏻

فرزین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خانم دكتر ممنون بعد از اين بحران در كنارم بودين

انتخاب نوع نوبت‌گیری از نادیا کیان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت نادیا کیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نادیا کیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد نادیا کیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت نادیا کیان چقدر است؟
هزینه ویزیت نادیا کیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل نادیا کیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب نادیا کیان کجا است؟
دکتر نادیا کیان 1 مطب در مطب چهارراه طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل نادیا کیان را ببینید.
+
آیا نادیا کیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نادیا کیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
نادیا کیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نادیا کیان متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد نادیا کیان چه زمانی است؟
دکتر نادیا کیان از روز چهارشنبه 12 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل نادیا کیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از نادیا کیان چقدر است؟
تا کنون 14 نفر به نادیا کیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی نادیا کیان 5 از 5 است.

درباره نادیا کیاندکتر نادیا کیان nadia kian از دکترهای متخصص روانشناسی کرج هستند. مطب نادیا کیان در کرج، چهارراه طالقانی جنوبی، بعد از بانک کشاورزی، نبش کوچه شهید عابدینی، ساختمان آسمان، طبقه چهارم، واحد 7 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب نادیا کیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632728882 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام نادیا کیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی نادیا کیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط نادیا کیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از نادیا کیان متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد نادیا کیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.