نادیا کیان

نادیا کیان

کد نظام روانشناسی: 41072
5 (115 نظر)
٪100 پیشنهاد کاربران
528 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب نادیا کیان

مطب چهارراه طالقانی
آدرس: کرج - کرج، چهارراه طالقانی جنوبی، بعد از بانک کشاورزی، نبش کوچه شهید عابدینی، ساختمان آسمان، طبقه چهارم، واحد 7
اولین نوبت آزاد:شنبه 6 مرداد | 11:00

مشاوره پزشکی آنلاین نادیا کیان

مشاوره متنی
امکان ارسال پیام متنی و صوتی
امکان ارسال فایل
150,000 تومان

درباره نادیا کیان

نادیا کیان از متخصصان روانشناسی در شهر کرج هستند. مطب نادیا کیان در کرج، چهارراه طالقانی جنوبی، بعد از بانک کشاورزی، نبش کوچه شهید عابدینی، ساختمان آسمان، طبقه چهارم، واحد 7 واقع شده است. برای تماس با مطب دکتر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632728882 استفاده کنید. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. در مطب نادیا کیان امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه امکان‌پذیر است و همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم فراهم است. با اجرایی شدن قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، صدور نسخه الکترونیک هم توسط نادیا کیان انجام می‌شود. با استفاده از دکترتو می‌توانید از نادیا کیان روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به ۳ روش نوبت‌دهی حضوری، مشاوره تلفنی و مشاوره متنی قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. دکترتو میزبان بیشتر از ۸۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن توسط پزشک از میزان رضایت دیگران نسبت به آن پزشک مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.

آدرس مطب نادیا کیان

مطب چهارراه طالقانی
آدرس:
کرج، چهارراه طالقانی جنوبی، بعد از بانک کشاورزی، نبش کوچه شهید عابدینی، ساختمان آسمان، طبقه چهارم، واحد 7
تلفن:

نظرات درباره نادیا کیان

5
از 115 کاربر
0-15 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%100
پیشنهاد کاربران
کاربر دکترتو(1403/04/18)
نوبت دهی مطب
(1403/04/18)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
واقعن خانوم دکتر عالی هستن ، من واقعن راضی بودم از اینکه به ایشون مراجعه کردم و بهتون پیشنهاد میکنم که پیش خانوم دکتر برید و حالتون دگرگون بشه ، ممنون بابت همه چی
کاربر دکترتو(1403/04/13)
نوبت دهی مطب
(1403/04/13)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
خانم دکتر به قدری عمیق منو درک کرد که خیلی راحت باهاشون ارتباط گرفتم. خیلی تونستم در مقابلشون خودم باشم الهی شکر فعلا یه جلسه اومدم امیدوارم بتونم با کمکشون و راهکاراشون یه آدم شاد و سرزنده بشم
مائده(1403/04/05)
(1403/04/05)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
همه چیز بسیار عالی بود،به حدی از دکتر آرامش گرفتم که بعد از جلسه عین یه پر سبک بودم.
یاسمن(1403/03/31)
(1403/03/31)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
اولین جلسه ام بود و خیلی راضی بودم. کاملا عملگرا هستند و پیشنهادات و راهکارهایی برای حل مشکلم ارائه دادند و رفتارشون مثل یک دوست و خواهرانه بود‌.
کاربر دکترتو(1403/03/26)
(1403/03/26)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
فوق العاده بودن ، یعنی فقط در یک کلام فوق العاده بهترین فردی که میتونستم انتخاب کنم در کمال آرامش و احترام ، دقیقا خودشونو جای شخص قرار میدن با روحیه و تفکرش و اصلا و اصلا قضاوت میکنن و به حدی مهربون و صبور هستن که واقعا آدم فقط دلش میخواد صحبت کنه و اصلا هم به وقت و مسائل مالی توجهی ندارند واقعا من خیلی خیلی راضی بودم ، ممنونم از خانم دکتر
کاربر دکترتو(1403/03/23)
(1403/03/23)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
سلام واقعا از تمام وقتی که داشتم استفاده کردن و بهم راهنمایی دادن حرفاشون تاثیر گذار و خیلی خوب بود انشالله خانم دکتر همیشه سلامت باشن

سوالات متداول راجع به نادیا کیان

چطور می‌توانم نوبت نادیا کیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نادیا کیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد نادیا کیان در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت نادیا کیان چقدر است؟
هزینه ویزیت نادیا کیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل نادیا کیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب نادیا کیان کجا است؟
دکتر نادیا کیان 1 مطب در مطب چهارراه طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل نادیا کیان را ببینید.
آیا نادیا کیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نادیا کیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
نادیا کیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نادیا کیان متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد نادیا کیان چه زمانی است؟
دکتر نادیا کیان از روز شنبه 6 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل نادیا کیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از نادیا کیان چقدر است؟
تا کنون 115 نفر به نادیا کیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی نادیا کیان 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از نادیا کیاندکتر نادیا کیان nadia kian از دکترهای متخصص روانشناسی کرج هستند. مطب نادیا کیان در کرج، چهارراه طالقانی جنوبی، بعد از بانک کشاورزی، نبش کوچه شهید عابدینی، ساختمان آسمان، طبقه چهارم، واحد 7 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب نادیا کیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632728882 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام نادیا کیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی نادیا کیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط نادیا کیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از نادیا کیان متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد نادیا کیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.