کد نظام پزشکی

م-25234

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس مامایی

اطلاعات مطب خیابان سنگی

آدرس:

بوشهر، خیابان سنگی، ساختمان پزشکان پارس، طبقه 1

تلفن:09173244728

اطلاعات مطب ساختمان محمد رسول اله

آدرس:

بوشهر، خیابان سنگی، ساختمان محمد رسول اله، طبقه 3

تلفن:09173244728

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران زهرا قائدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان سنگی
مطب ساختمان محمد رسول اله

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با زهرا قائدی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

زهرا قائدی
زهرا قائدی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت زهرا قائدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهرا قائدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد زهرا قائدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت زهرا قائدی چقدر است؟
هزینه ویزیت زهرا قائدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل زهرا قائدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب زهرا قائدی کجا است؟
دکترزهرا قائدی مطب خیابان سنگی و مطب ساختمان محمد رسول اله مطب در 2 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب زهرا قائدی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا زهرا قائدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا قائدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
زهرا قائدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهرا قائدی متخصص مامایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد زهرا قائدی چه زمانی است؟
دکتر زهرا قائدی از روز پنجشنبه 17 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل زهرا قائدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از زهرا قائدی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به زهرا قائدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی زهرا قائدی 0 از 5 است.

درباره زهرا قائدیدکترزهرا قائدی zahra ghaedi از دکترهای متخصص مامایی بوشهر هستند. مطب زهرا قائدی در بوشهر، خیابان سنگی، ساختمان پزشکان پارس، طبقه 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب زهرا قائدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09173244728 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام زهرا قائدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی زهرا قائدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط زهرا قائدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از زهرا قائدی متخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد زهرا قائدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.