محمدعلی زین کرین

محمدعلی زین کرین

کارشناس شنوایی سنجی

کرج

کد نظام پزشکی

1940

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس شنوایی سنجی

اطلاعات مطب طالقانی

آدرس:

کرج، طالقانی جنوبی، نرسیده به هفت تیر، خیابان طهماسبی، مرکز درمانی مهر

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران محمدعلی زین کرین بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از محمدعلی زین کرین
نوبت مطب طالقانی
رزرو آنلاین نوبت
کرج - کرج، طالقانی جنوبی، نرسیده به هفت تیر، خیابان طهماسبی، مرکز درمانی مهر
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت محمدعلی زین کرین را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدعلی زین کرین نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد محمدعلی زین کرین در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت محمدعلی زین کرین چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدعلی زین کرین با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل محمدعلی زین کرین می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب محمدعلی زین کرین کجا است؟
دکتر محمدعلی زین کرین 1 مطب در مطب طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل محمدعلی زین کرین را ببینید.
+
آیا محمدعلی زین کرین امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدعلی زین کرین در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
محمدعلی زین کرین در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدعلی زین کرین متخصص شنوایی سنجی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد محمدعلی زین کرین چه زمانی است؟
دکتر محمدعلی زین کرین از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل محمدعلی زین کرین در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از محمدعلی زین کرین چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به محمدعلی زین کرین رای داده‌اند. میانگین امتیازی محمدعلی زین کرین 0 از 5 است.

درباره محمدعلی زین کریندکتر محمدعلی زین کرین mohammadali zayyenkarin از دکترهای متخصص شنوایی سنجی کرج هستند. مطب محمدعلی زین کرین در کرج، طالقانی جنوبی، نرسیده به هفت تیر، خیابان طهماسبی، مرکز درمانی مهر واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب محمدعلی زین کرین می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632733296-09202142309-09125935164 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام محمدعلی زین کرین و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی محمدعلی زین کرین هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط محمدعلی زین کرین فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از محمدعلی زین کرین متخصص شنوایی سنجی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله شنوایی سنجی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد محمدعلی زین کرین مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.