%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات مطب سه راه ارامنه

آدرس:

اراک، سه راه ارامنه، عباس اباد، ساختمان بزرگمهر

تلفن:08632231440

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح
 • روستاییان
 • کارمندان دولت

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر داود گودرزی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر داود گودرزی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سعید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی بودند.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر داود گودرزی
نوبت مطب سه راه ارامنه
رزرو آنلاین نوبت
اراک - اراک، سه راه ارامنه، عباس اباد، ساختمان بزرگمهر
اولین نوبت خالی: شنبه 13 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر داود گودرزی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر داود گودرزی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر داود گودرزی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر داود گودرزی چقدر است؟
هزینه ویزیت داود گودرزی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر داود گودرزی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر داود گودرزی کجا است؟
دکتر داود گودرزی 1 مطب در مطب سه راه ارامنه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر داود گودرزی را ببینید.
+
آیا دکتر داود گودرزی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر داود گودرزی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر داود گودرزی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر داود گودرزی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر داود گودرزی چه زمانی است؟
دکتر داود گودرزی از روز شنبه 13 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر داود گودرزی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر داود گودرزی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر داود گودرزی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر داود گودرزی 5 از 5 است.

درباره دکتر داود گودرزیدکتر داود گودرزی dr davod goudarzi از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) اراک هستند. مطب دکتر داود گودرزی در اراک، سه راه ارامنه، عباس اباد، ساختمان بزرگمهر واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر داود گودرزی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 08632231440 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر داود گودرزی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر داود گودرزی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر داود گودرزی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر داود گودرزی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر داود گودرزی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.