%100
پیشنهاد(از 29 کاربر)

درباره‌پزشک

آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی قلب

رتبه برتر بورد قلب

هیئت علمی سابق بیمارستان قلب و عروق شهید رجایی تهران 

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق
 • فلوشیپ اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی)

اطلاعات مطب سعدی

آدرس:

کرمان، خیابان سعدی، نبش کوچه 3، ساختمان مهراد، طبقه 3

افتخارات

رتبه برتر بورد قلب

هیئت علمی سابق بیمارستان قلب و عروق شهید رجایی تهران

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علیرضا رشیدی نژاد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علیرضا رشیدی نژاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 29 کاربر)

%100
29 کاربر از 29 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  6 نفر
 • 15-45 دقیقه
  5 نفر
 • 45-90 دقیقه
  5 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  13 نفر

نظرات

لیلا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر با اخلاق و مسلط به علم روز هستند.

مسلم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوب بودند.

امیرحسین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

راضی هستم.

فرانک
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

با تشکر از آقای دکتر رشیدی نژاد نحوه برخورد عالی،دقت و توجه به بیمار و اطلاعات گرفتن از بیمار و تاریخچه بیماری های او،تشخیص بجا و تجویز مناسب دارو بسیار از ایشان رضایت دارم

محمدرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خوب بودند

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر علیرضا رشیدی نژاد
نوبت مطب سعدی
رزرو آنلاین نوبت
کرمان - کرمان، خیابان سعدی، نبش کوچه 3، ساختمان مهراد، طبقه 3

در حال حاضر نوبت های پزشک پر شده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علیرضا رشیدی نژاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علیرضا رشیدی نژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا رشیدی نژاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علیرضا رشیدی نژاد چقدر است؟
هزینه ویزیت علیرضا رشیدی نژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا رشیدی نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علیرضا رشیدی نژاد کجا است؟
دکتر علیرضا رشیدی نژاد 1 مطب در مطب سعدی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علیرضا رشیدی نژاد را ببینید.
+
آیا دکتر علیرضا رشیدی نژاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا رشیدی نژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علیرضا رشیدی نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علیرضا رشیدی نژاد متخصص قلب و عروق و اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علیرضا رشیدی نژاد چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا رشیدی نژاد تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا رشیدی نژاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علیرضا رشیدی نژاد چقدر است؟
تا کنون 29 نفر به دکتر علیرضا رشیدی نژاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علیرضا رشیدی نژاد 5 از 5 است.

درباره دکتر علیرضا رشیدی نژاددکتر علیرضا رشیدی نژاد dr alireza rashidi nezhad از دکترهای متخصص اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) کرمان هستند. مطب دکتر علیرضا رشیدی نژاد در کرمان، خیابان سعدی، نبش کوچه 3، ساختمان مهراد، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علیرضا رشیدی نژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432222800, 09038141133 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علیرضا رشیدی نژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علیرضا رشیدی نژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علیرضا رشیدی نژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علیرضا رشیدی نژاد متخصص اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علیرضا رشیدی نژاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.