مریم صیرفی

مریم صیرفی

کارشناس مامایی

کرمان

کد نظام پزشکی

م-4974
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس مامایی

اطلاعات مطب خیابان شهید چمران

آدرس:

کرمان، میدان شهدا، خیابان شهید چمران، روبروی هتل امین، ساختمان پزشکان، طبقه اول

تلفن:03432250544

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به مریم صیرفی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران مریم صیرفی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مهرناز
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خیلی دانا هستند توضیحاتشون کامل هست

انتخاب نوع نوبت گیری از مریم صیرفی
نوبت مطب خیابان شهید چمران
رزرو آنلاین نوبت
کرمان - کرمان، میدان شهدا، خیابان شهید چمران، روبروی هتل امین، ساختمان پزشکان، طبقه اول
اولین نوبت خالی: شنبه 13 خرداد ساعت 14:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت مریم صیرفی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم صیرفی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد مریم صیرفی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت مریم صیرفی چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم صیرفی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل مریم صیرفی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب مریم صیرفی کجا است؟
دکتر مریم صیرفی 1 مطب در مطب خیابان شهید چمران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل مریم صیرفی را ببینید.
+
آیا مریم صیرفی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم صیرفی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
مریم صیرفی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم صیرفی متخصص مامایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد مریم صیرفی چه زمانی است؟
دکتر مریم صیرفی از روز پنج‌شنبه 11 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل مریم صیرفی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از مریم صیرفی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به مریم صیرفی رای داده‌اند. میانگین امتیازی مریم صیرفی 5 از 5 است.

درباره مریم صیرفیدکتر مریم صیرفی maryam sirafi از دکترهای متخصص مامایی کرمان هستند. مطب مریم صیرفی در کرمان، میدان شهدا، خیابان شهید چمران، روبروی هتل امین، ساختمان پزشکان، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب مریم صیرفی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432250544 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام مریم صیرفی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی مریم صیرفی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط مریم صیرفی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از مریم صیرفی متخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد مریم صیرفی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.