دکتر حبیب اله صادقیان

دکتر حبیب اله صادقیان

پزشک عمومی

اصفهان

کد نظام پزشکی

63326
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

G.p اکسپرت در زیبایی و تناسب اندام 

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک عمومی

اطلاعات مطب بلوار کاوه

آدرس:

اصفهان، بلوار کاوه، تقاطع پل چمران، جنب پمپ بنزین، نبش بن بست 60، کلینیک پوست آرتین

تلفن:09913801418

اطلاعات مطب خیابان بزرگمهر

آدرس:

اصفهان، میدان بزرگمهر، خیابان بزرگمهر، کوچه مستوفی(13)، پلاک 8، طبقه 2

تلفن:03132683540

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح
 • کارمندان دولت
 • سایر اقشار

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حبیب اله صادقیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حبیب اله صادقیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر حبیب اله صادقیان
نوبت مطب بلوار کاوه
رزرو آنلاین نوبت
اصفهان - اصفهان، بلوار کاوه، تقاطع پل چمران، جنب پمپ بنزین، نبش بن بست 60، کلینیک پوست آرتین
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 17 خرداد ساعت 15:00
نوبت بگیرید
نوبت مطب خیابان بزرگمهر
رزرو آنلاین نوبت
اصفهان - اصفهان، میدان بزرگمهر، خیابان بزرگمهر، کوچه مستوفی(13)، پلاک 8، طبقه 2
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 16:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حبیب اله صادقیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حبیب اله صادقیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حبیب اله صادقیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حبیب اله صادقیان چقدر است؟
هزینه ویزیت حبیب اله صادقیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حبیب اله صادقیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حبیب اله صادقیان کجا است؟
دکتر حبیب اله صادقیان 2 مطب در مطب بلوار کاوه و مطب خیابان بزرگمهر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حبیب اله صادقیان را ببینید.
+
آیا دکتر حبیب اله صادقیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حبیب اله صادقیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حبیب اله صادقیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حبیب اله صادقیان متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حبیب اله صادقیان چه زمانی است؟
دکتر حبیب اله صادقیان از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حبیب اله صادقیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حبیب اله صادقیان چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر حبیب اله صادقیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حبیب اله صادقیان 0 از 5 است.

درباره دکتر حبیب اله صادقیاندکتر حبیب اله صادقیان dr habibollah sadeghiyan از دکترهای متخصص عمومی اصفهان هستند. مطب دکتر حبیب اله صادقیان در اصفهان، بلوار کاوه، تقاطع پل چمران، جنب پمپ بنزین، نبش بن بست 60، کلینیک پوست آرتین واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حبیب اله صادقیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09913801418 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حبیب اله صادقیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حبیب اله صادقیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حبیب اله صادقیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حبیب اله صادقیان متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حبیب اله صادقیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.