دکتر عبدالحسین پشتیبان

دکتر عبدالحسین پشتیبان

تخصص کودکان و نوزادان

قم

کد نظام پزشکی

53844
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب عطاران

آدرس:

قم، فلکه زنبیل آباد، ابتدای عطاران، ساختمان باران، طبقه سوم

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر عبدالحسین پشتیبان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عبدالحسین پشتیبان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

ملیحه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

من اسمشون رو میزارم دکتر چشمی، چون با یک نگاه متوجه حال مریض می شوند. خدا حفظشون کنه.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر عبدالحسین پشتیبان
نوبت مطب عطاران
رزرو آنلاین نوبت
قم - قم، فلکه زنبیل آباد، ابتدای عطاران، ساختمان باران، طبقه سوم

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عبدالحسین پشتیبان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عبدالحسین پشتیبان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عبدالحسین پشتیبان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عبدالحسین پشتیبان چقدر است؟
هزینه ویزیت عبدالحسین پشتیبان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالحسین پشتیبان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عبدالحسین پشتیبان کجا است؟
دکتر عبدالحسین پشتیبان 1 مطب در مطب عطاران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر عبدالحسین پشتیبان را ببینید.
+
آیا دکتر عبدالحسین پشتیبان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالحسین پشتیبان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عبدالحسین پشتیبان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عبدالحسین پشتیبان متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عبدالحسین پشتیبان چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر عبدالحسین پشتیبان تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالحسین پشتیبان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عبدالحسین پشتیبان چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر عبدالحسین پشتیبان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عبدالحسین پشتیبان 5 از 5 است.

درباره دکتر عبدالحسین پشتیباندکتر عبدالحسین پشتیبان dr abdolhosein poshtiban از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان قم هستند. مطب دکتر عبدالحسین پشتیبان در قم، فلکه زنبیل آباد، ابتدای عطاران، ساختمان باران، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عبدالحسین پشتیبان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02532908800-02532908700 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عبدالحسین پشتیبان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عبدالحسین پشتیبان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عبدالحسین پشتیبان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عبدالحسین پشتیبان متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عبدالحسین پشتیبان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.