دکتر رسول کمال پور

دکتر رسول کمال پور

تخصص جراحی عمومی

مشهد

کد نظام پزشکی

106443

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب بلوار احمدآباد

آدرس:

مشهد، بلوار احمد آباد، عارف 3، ساختمان پزشکان خورشید

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رسول کمال پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر رسول کمال پور
نوبت مطب بلوار احمدآباد
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - مشهد، بلوار احمد آباد، عارف 3، ساختمان پزشکان خورشید
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 17 خرداد ساعت 18:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رسول کمال پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رسول کمال پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رسول کمال پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رسول کمال پور چقدر است؟
هزینه ویزیت رسول کمال پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رسول کمال پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رسول کمال پور کجا است؟
دکتر رسول کمال پور 1 مطب در مطب بلوار احمدآباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر رسول کمال پور را ببینید.
+
آیا دکتر رسول کمال پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رسول کمال پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رسول کمال پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رسول کمال پور متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رسول کمال پور چه زمانی است؟
دکتر رسول کمال پور از روز چهارشنبه 17 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رسول کمال پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رسول کمال پور چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر رسول کمال پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رسول کمال پور 0 از 5 است.

درباره دکتر رسول کمال پوردکتر رسول کمال پور dr rasul kamal pour از دکترهای متخصص جراحی عمومی مشهد هستند. مطب دکتر رسول کمال پور در مشهد، بلوار احمد آباد، عارف 3، ساختمان پزشکان خورشید واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رسول کمال پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138466790 , 09032061685 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رسول کمال پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رسول کمال پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رسول کمال پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رسول کمال پور متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رسول کمال پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.