دکتر فرزانه مالکی

دکتر فرزانه مالکی

تخصص پوست، مو و زیبایی

مشهد

کد نظام پزشکی

25441

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات بلوار سجاد

آدرس:

مشهد، بلوار سجاد، روبه روی خیابان میلاد، ساختمان 66، طبقه 2

تلفن:05137640817

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرزانه مالکی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فرزانه مالکی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب بلوار سجاد
مشهد - مشهد، بلوار سجاد، روبه روی خیابان میلاد، ساختمان 66، طبقه 2


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرزانه مالکی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرزانه مالکی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرزانه مالکی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرزانه مالکی چقدر است؟
هزینه ویزیت فرزانه مالکی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرزانه مالکی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرزانه مالکی کجا است؟
دکتر فرزانه مالکی 1 مطب در بلوار سجاد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فرزانه مالکی را ببینید.
+
آیا دکتر فرزانه مالکی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرزانه مالکی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرزانه مالکی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرزانه مالکی متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرزانه مالکی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر فرزانه مالکی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرزانه مالکی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرزانه مالکی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر فرزانه مالکی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرزانه مالکی 0 از 5 است.
درباره دکتر فرزانه مالکی


دکتر فرزانه مالکی dr farzaneh maaleki از دکترهای متخصص پوست، مو و زیبایی مشهد هستند. مطب دکتر فرزانه مالکی در مشهد، بلوار سجاد، روبه روی خیابان میلاد، ساختمان 66، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرزانه مالکی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05137640817 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرزانه مالکی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرزانه مالکی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرزانه مالکی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرزانه مالکی متخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرزانه مالکی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.