دکتر سیده اعظم حسینی

دکتر سیده اعظم حسینی

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

مشهد

کد نظام پزشکی

106549

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سیده اعظم حسینی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سیده اعظم حسینی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب بلوار احمدآباد
مشهد - مشهد، بلوار احمدآباد، عارف5، ساختمان باران، طبقه1


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سیده اعظم حسینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سیده اعظم حسینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سیده اعظم حسینی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سیده اعظم حسینی چقدر است؟
هزینه ویزیت سیده اعظم حسینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سیده اعظم حسینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سیده اعظم حسینی کجا است؟
دکتر سیده اعظم حسینی 1 مطب در مطب بلوار احمدآباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سیده اعظم حسینی را ببینید.
+
آیا دکتر سیده اعظم حسینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سیده اعظم حسینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سیده اعظم حسینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سیده اعظم حسینی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سیده اعظم حسینی چه زمانی است؟
دکتر سیده اعظم حسینی از روز چهارشنبه 10 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سیده اعظم حسینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سیده اعظم حسینی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سیده اعظم حسینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سیده اعظم حسینی 0 از 5 است.
درباره دکتر سیده اعظم حسینی


دکتر سیده اعظم حسینی dr seyedeh azam hoseini از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) مشهد هستند. مطب دکتر سیده اعظم حسینی در مشهد، بلوار احمدآباد، عارف5، ساختمان باران، طبقه1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سیده اعظم حسینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138474313 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سیده اعظم حسینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سیده اعظم حسینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سیده اعظم حسینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سیده اعظم حسینی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سیده اعظم حسینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.