دکتر فروغ راستین

دکتر فروغ راستین

تخصص زنان، زایمان و نازایی

مشهد

کد نظام پزشکی

60078
%100
پیشنهاد(از 23 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فروغ راستین را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فروغ راستین بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 23 کاربر)

%100
23 کاربر از 23 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  6 نفر
 • 45-90 دقیقه
  7 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  6 نفر

نظرات

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خیلی دکتر مهربان و خونسردی هستن و تو کارشون خبره

زهره
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیار عالی با حوصله و دقیق سوال میکنند و جواب میدن خدا خیرشون بده

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خانم دکتر واقعا دکتر خوبی هستند.

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خانم دکتر با دقت بیمار رو معاینه میکنند و وقت میگذارن و بسیار خوش برخورد هستن

سیده الهام
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خانم دکتر بسیار صبور و مهربان هستند و توضیحات لازم را می دهند برای مریض وقت میگذارند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فروغ راستین
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب بلوار احمدآباد
مشهد - مشهد، بلوار احمدآباد، عارف۲، ساختمان ۱/۳۰


نوبت مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو70,000 تومان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فروغ راستین را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فروغ راستین نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فروغ راستین در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فروغ راستین چقدر است؟
هزینه ویزیت فروغ راستین با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فروغ راستین می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فروغ راستین کجا است؟
دکتر فروغ راستین 1 مطب در مطب بلوار احمدآباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فروغ راستین را ببینید.
+
آیا دکتر فروغ راستین امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فروغ راستین در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فروغ راستین در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فروغ راستین متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فروغ راستین چه زمانی است؟
دکتر فروغ راستین از روز چهارشنبه 10 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فروغ راستین در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فروغ راستین چقدر است؟
تا کنون 23 نفر به دکتر فروغ راستین رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فروغ راستین 5 از 5 است.
درباره دکتر فروغ راستین


دکتر فروغ راستین dr forogh rastin از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی مشهد هستند. مطب دکتر فروغ راستین در مشهد، بلوار احمدآباد، عارف۲، ساختمان ۱/۳۰ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فروغ راستین می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138460817 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فروغ راستین و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فروغ راستین هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فروغ راستین فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فروغ راستین متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فروغ راستین مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.