دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر محمدرضا جباری

دکتر محمدرضا جباری

دکترای روانشناسی

تهران

کد نظام پزشکی

ر-26002

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب سعادت آباد

آدرس:

تهران، سعادت آباد، بلوار سرو غربی، بعد از چهارراه سرو، پلاک 123، جنب داروخانه سحر رحمتی، واحد 4، طبقه 4

تلفن:02122113330

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدرضا جباری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمدرضا جباری
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب سعادت آباد
تهران - تهران، سعادت آباد، بلوار سرو غربی، بعد از چهارراه سرو، پلاک 123، جنب داروخانه سحر رحمتی، واحد 4، طبقه 4


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا جباری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا جباری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا جباری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا جباری چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا جباری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا جباری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدرضا جباری کجا است؟
دکتر محمدرضا جباری 1 مطب در مطب سعادت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدرضا جباری را ببینید.
+
آیا دکتر محمدرضا جباری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا جباری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدرضا جباری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا جباری متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا جباری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا جباری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا جباری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا جباری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محمدرضا جباری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا جباری 0 از 5 است.
درباره دکتر محمدرضا جباری


دکتر محمدرضا جباری dr mohammad reza jabari از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب دکتر محمدرضا جباری در تهران، سعادت آباد، بلوار سرو غربی، بعد از چهارراه سرو، پلاک 123، جنب داروخانه سحر رحمتی، واحد 4، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا جباری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122113330 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا جباری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا جباری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا جباری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا جباری متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا جباری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.