کد نظام پزشکی

29330

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب بلوار آیت الله طالقانی

آدرس:

یزد، بلوار آیت الله طالقانی، کوچه جنب بانک ملی، پلاک ۱۲۳

تلفن:03536223494

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر آذر ربیعی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار آیت الله طالقانی
دکتر آذر ربیعی
دکتر آذر ربیعی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر آذر ربیعی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آذر ربیعی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر آذر ربیعی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر آذر ربیعی چقدر است؟
هزینه ویزیت آذر ربیعی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر آذر ربیعی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر آذر ربیعی کجا است؟
دکترآذر ربیعی مطب بلوار آیت الله طالقانی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر آذر ربیعی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر آذر ربیعی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آذر ربیعی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر آذر ربیعی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آذر ربیعی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر آذر ربیعی چه زمانی است؟
دکتر آذر ربیعی از روز سه شنبه 15 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر آذر ربیعی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر آذر ربیعی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر آذر ربیعی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر آذر ربیعی 0 از 5 است.

درباره دکتر آذر ربیعیدکترآذر ربیعی dr azar rabei از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان یزد هستند. مطب دکتر آذر ربیعی در یزد، بلوار آیت الله طالقانی، کوچه جنب بانک ملی، پلاک ۱۲۳ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر آذر ربیعی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03536223494 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر آذر ربیعی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر آذر ربیعی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر آذر ربیعی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر آذر ربیعی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر آذر ربیعی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.