دکتر پریسا دینی

دکتر پریسا دینی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

140733
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب میدان ولیعصر

آدرس:

تهران، میدان ولیعصر، خیابان به آفرین، بن‌بست سوم، کلینیک بیمارستان فیروزگر

تلفن:02182141771

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر پریسا دینی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر پریسا دینی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سحر
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خیلی با سواد و خوش برخورد هستند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر پریسا دینی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب میدان ولیعصر
تهران - تهران، میدان ولیعصر، خیابان به آفرین، بن‌بست سوم، کلینیک بیمارستان فیروزگر


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر پریسا دینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پریسا دینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر پریسا دینی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر پریسا دینی چقدر است؟
هزینه ویزیت پریسا دینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پریسا دینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر پریسا دینی کجا است؟
دکتر پریسا دینی 1 مطب در مطب میدان ولیعصر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر پریسا دینی را ببینید.
+
آیا دکتر پریسا دینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پریسا دینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر پریسا دینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پریسا دینی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر پریسا دینی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر پریسا دینی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر پریسا دینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر پریسا دینی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر پریسا دینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر پریسا دینی 5 از 5 است.
درباره دکتر پریسا دینی


دکتر پریسا دینی dr parisa dini از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر پریسا دینی در تهران، میدان ولیعصر، خیابان به آفرین، بن‌بست سوم، کلینیک بیمارستان فیروزگر واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر پریسا دینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02182141771 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر پریسا دینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر پریسا دینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر پریسا دینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر پریسا دینی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر پریسا دینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.