%۱۰۰
پیشنهاد(از ۴ کاربر)

درباره‌ی پزشک

درمان دارویی و غیر دارویی (مشاوره ) اختلالات افسردگی، اضطراب، وسواس، ترک اعتیاد سایکوز ( توهم و هذیان و بدبینی )، اختلالات شخصیت دو قطبی، سردرد، اختلال حافظه، مشاوره قبل از ازدواج و مشکلات زناشویی، مشاوره قبل از طلاق، اختلالات رفتاری اعصاب و روان کودک و نوجوان، اضطراب، افسردگی،شب ادراری، اختلال عملکردتحصیلی، پرخاشگری، تیک بیش فعالی.

در مطب مشاوره انجام می شود.

آدرس اینستاگرام: dr_laya_sabzevari  

کد نظام پزشکی

۱۰۲۴۸۶

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب پارک نشاط

آدرس:

کرمان، تقاطع پارک نشاط و بلوار فردوسی، کلینیک آراد، طبقه 6

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر لعیا سبزواری بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۴ کاربر)

%۱۰۰
۴ کاربر از ۴ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب پارک نشاط
ملاحظات

بیماران محترم، لطفا قبل از حضور با مطب تماس گرفته شود.

دکتر لعیا سبزواری
دکتر لعیا سبزواری
دکتر لعیا سبزواری از دکترهای متخصص تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) کرمان هستند. مطب دکتر لعیا سبزواری در کرمان، تقاطع پارک نشاط و بلوار فردوسی، کلینیک آراد، طبقه 6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر لعیا سبزواری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432235202 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر لعیا سبزواری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر لعیا سبزواری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است. برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد. با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر لعیا سبزواری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است. با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر لعیا سبزواری تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن توسط پزشک از میزان رضایت دیگران نسبت به آن پزشک مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.