دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر معصومه شیخ الاسلامی

دکتر معصومه شیخ الاسلامی

تخصص قلب و عروق

رشت

کد نظام پزشکی

59038

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب چهارراه گلسار

آدرس:

رشت، چهارراه گلسار، ابتدای خیابان تختی، جنب شهرداری۳، کوچه بنفشه، ساختمان پزشکان فاطیما، طبقه اول

تلفن:01332131529

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر معصومه شیخ الاسلامی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر معصومه شیخ الاسلامی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب چهارراه گلسار
رشت - رشت، چهارراه گلسار، ابتدای خیابان تختی، جنب شهرداری۳، کوچه بنفشه، ساختمان پزشکان فاطیما، طبقه اول


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر معصومه شیخ الاسلامی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر معصومه شیخ الاسلامی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر معصومه شیخ الاسلامی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر معصومه شیخ الاسلامی چقدر است؟
هزینه ویزیت معصومه شیخ الاسلامی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر معصومه شیخ الاسلامی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر معصومه شیخ الاسلامی کجا است؟
دکتر معصومه شیخ الاسلامی 1 مطب در مطب چهارراه گلسار دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر معصومه شیخ الاسلامی را ببینید.
+
آیا دکتر معصومه شیخ الاسلامی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر معصومه شیخ الاسلامی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر معصومه شیخ الاسلامی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر معصومه شیخ الاسلامی متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر معصومه شیخ الاسلامی چه زمانی است؟
دکتر معصومه شیخ الاسلامی از روز چهارشنبه 16 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر معصومه شیخ الاسلامی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر معصومه شیخ الاسلامی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر معصومه شیخ الاسلامی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر معصومه شیخ الاسلامی 0 از 5 است.
درباره دکتر معصومه شیخ الاسلامی


دکتر معصومه شیخ الاسلامی dr masume sheykholeslami از دکترهای متخصص قلب و عروق رشت هستند. مطب دکتر معصومه شیخ الاسلامی در رشت، چهارراه گلسار، ابتدای خیابان تختی، جنب شهرداری۳، کوچه بنفشه، ساختمان پزشکان فاطیما، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر معصومه شیخ الاسلامی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01332131529 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر معصومه شیخ الاسلامی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر معصومه شیخ الاسلامی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر معصومه شیخ الاسلامی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر معصومه شیخ الاسلامی متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر معصومه شیخ الاسلامی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.