دکتر ایمان امیری

دکتر ایمان امیری

تخصص جراحی عمومی

رشت
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۸ کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای بورد تخصصی جراحی عمومی و لاپاراسکوپی و جراحی های کم تهاجم

جراحی درمان چاقی مفرط (اسلیو معده به روش لاپاراسکوپی)

جراحی زیبایی (لیپوساکشن و ابدومینوپلاستی)

جراحی سرطانهای دستگاه گوارش و پستان و تیروئیدو ...

جراحی همورئید(بواسیر) و فیشر(شقاق) به روش جراحی و لیزری

جراحی هرنی(فتق) به روش جراحی و 

کد نظام پزشکی

۱۱۳۳۶۵

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب چهارراه گلسار

آدرس:

رشت، چهارراه گلسار، خیابان نواب، ساختمان پزشکان سپید

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر ایمان امیری بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۸ کاربر)

%۱۰۰
۸ کاربر از ۸ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۵ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب چهارراه گلسار
دکتر ایمان امیری
دکتر ایمان امیری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ایمان امیری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ایمان امیری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ایمان امیری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ایمان امیری چقدر است؟
هزینه ویزیت ایمان امیری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ایمان امیری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ایمان امیری کجا است؟
دکتر ایمان امیری 1 مطب در مطب چهارراه گلسار دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر ایمان امیری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر ایمان امیری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ایمان امیری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ایمان امیری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ایمان امیری متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ایمان امیری چه زمانی است؟
دکتر ایمان امیری از روز سه شنبه 25 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ایمان امیری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ایمان امیری چقدر است؟
تا کنون 8 نفر به دکتر ایمان امیری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ایمان امیری 5 از 5 است.

درباره دکتر ایمان امیری

دکتر ایمان امیری dr iman amiri از دکترهای متخصص تخصص جراحی عمومی رشت هستند. مطب دکتر ایمان امیری در رشت، چهارراه گلسار، خیابان نواب، ساختمان پزشکان سپید واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ایمان امیری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01332117342 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ایمان امیری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ایمان امیری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ایمان امیری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ایمان امیری تخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ایمان امیری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.