دکتر نصرت پورسینایی

دکتر نصرت پورسینایی

تخصص پوست، مو و زیبایی

یزد

کد نظام پزشکی

20400

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب بلوار طالقانی

آدرس:

یزد، بلوار طالقانی، کوچه مجاهد، ساختمان پزشکان رازی

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نصرت پورسینایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر نصرت پورسیناییسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نصرت پورسینایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نصرت پورسینایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نصرت پورسینایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نصرت پورسینایی چقدر است؟
هزینه ویزیت نصرت پورسینایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نصرت پورسینایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نصرت پورسینایی کجا است؟
دکتر نصرت پورسینایی 1 مطب در مطب بلوار طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر نصرت پورسینایی را ببینید.
+
آیا دکتر نصرت پورسینایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نصرت پورسینایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نصرت پورسینایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نصرت پورسینایی متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نصرت پورسینایی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر نصرت پورسینایی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر نصرت پورسینایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نصرت پورسینایی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر نصرت پورسینایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نصرت پورسینایی 0 از 5 است.

درباره دکتر نصرت پورسیناییدکتر نصرت پورسینایی dr nosrat pur sinaei از دکترهای متخصص پوست، مو و زیبایی یزد هستند. مطب دکتر نصرت پورسینایی در یزد، بلوار طالقانی، کوچه مجاهد، ساختمان پزشکان رازی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نصرت پورسینایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03537253360-03537253350 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نصرت پورسینایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نصرت پورسینایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نصرت پورسینایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نصرت پورسینایی متخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نصرت پورسینایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.