دکتر شهلا رشیقی فیروزآبادی

دکتر شهلا رشیقی فیروزآبادی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

یزد
%۹۳
پیشنهاد(از ۷۷ کاربر)

کد نظام پزشکی

۲۷۶۲۷

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان آیت الله کاشانی

آدرس:

یزد، خیابان آیت الله کاشانی، کوچه حافظ، ساختمان پزشکان حافظ، طبقه دوم

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • بانک ملت
 • بانک سپه
 • بانک تجارت
 • کارمندان دولت

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شهلا رشیقی فیروزآبادی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شهلا رشیقی فیروزآبادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۷۷ کاربر)

%۹۳
۷۱ کاربر از ۷۷ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۹ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۲۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۴۵ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان آیت الله کاشانی
ملاحظات

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد .  

دکتر شهلا رشیقی فیروزآبادی
دکتر شهلا رشیقی فیروزآبادی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شهلا رشیقی فیروزآبادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شهلا رشیقی فیروزآبادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شهلا رشیقی فیروزآبادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شهلا رشیقی فیروزآبادی چقدر است؟
هزینه ویزیت شهلا رشیقی فیروزآبادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شهلا رشیقی فیروزآبادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شهلا رشیقی فیروزآبادی کجا است؟
دکتر شهلا رشیقی فیروزآبادی 1 مطب در مطب خیابان آیت الله کاشانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر شهلا رشیقی فیروزآبادی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر شهلا رشیقی فیروزآبادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شهلا رشیقی فیروزآبادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شهلا رشیقی فیروزآبادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شهلا رشیقی فیروزآبادی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شهلا رشیقی فیروزآبادی چه زمانی است؟
دکتر شهلا رشیقی فیروزآبادی از روز شنبه 9 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شهلا رشیقی فیروزآبادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شهلا رشیقی فیروزآبادی چقدر است؟
تا کنون 77 نفر به دکتر شهلا رشیقی فیروزآبادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شهلا رشیقی فیروزآبادی 5 از 5 است.

درباره دکتر شهلا رشیقی فیروزآبادیدکتر شهلا رشیقی فیروزآبادی dr shahla rashighi firozabadi از دکترهای متخصص تخصص زنان، زایمان و نازایی یزد هستند. مطب دکتر شهلا رشیقی فیروزآبادی در یزد، خیابان آیت الله کاشانی، کوچه حافظ، ساختمان پزشکان حافظ، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شهلا رشیقی فیروزآبادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03536296295 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شهلا رشیقی فیروزآبادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شهلا رشیقی فیروزآبادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شهلا رشیقی فیروزآبادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شهلا رشیقی فیروزآبادی تخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شهلا رشیقی فیروزآبادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.