دکتر اباذر قاسمی نژاد

دکتر اباذر قاسمی نژاد

تخصص ارتوپدی

ساری

کد نظام پزشکی

112937

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص ارتوپدی

اطلاعات خیابان فرهنگ

آدرس:

ساری، خیابان فرهنگ، شهریار3، طبقه دوم، واحد 212

تلفن:01133300571

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر اباذر قاسمی نژاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر اباذر قاسمی نژادسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر اباذر قاسمی نژاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اباذر قاسمی نژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر اباذر قاسمی نژاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر اباذر قاسمی نژاد چقدر است؟
هزینه ویزیت اباذر قاسمی نژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اباذر قاسمی نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر اباذر قاسمی نژاد کجا است؟
دکتر اباذر قاسمی نژاد 1 مطب در خیابان فرهنگ دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر اباذر قاسمی نژاد را ببینید.
+
آیا دکتر اباذر قاسمی نژاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اباذر قاسمی نژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر اباذر قاسمی نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اباذر قاسمی نژاد متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر اباذر قاسمی نژاد چه زمانی است؟
دکتر اباذر قاسمی نژاد از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر اباذر قاسمی نژاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر اباذر قاسمی نژاد چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر اباذر قاسمی نژاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر اباذر قاسمی نژاد 0 از 5 است.

درباره دکتر اباذر قاسمی نژاددکتر اباذر قاسمی نژاد dr abazar ghasemi nejad از دکترهای متخصص ارتوپدی ساری هستند. مطب دکتر اباذر قاسمی نژاد در ساری، خیابان فرهنگ، شهریار3، طبقه دوم، واحد 212 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر اباذر قاسمی نژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01133300571 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر اباذر قاسمی نژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر اباذر قاسمی نژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر اباذر قاسمی نژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر اباذر قاسمی نژاد متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر اباذر قاسمی نژاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.