دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر جلیل مدرسی

دکتر جلیل مدرسی

پزشک دندانپزشک

تخصص درمان ریشه (اندودانتیکس)
یزد

کد نظام پزشکی

34542
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب بلوار طالقانی

آدرس:

یزد، بلوار طالقانی، کوچه قدس، جنب بانک صادرات، روبه روی عینک نگین

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر جلیل مدرسی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر جلیل مدرسی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک متخصص ریشه دندان می باشند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر جلیل مدرسی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب بلوار طالقانی
یزد - یزد، بلوار طالقانی، کوچه قدس، جنب بانک صادرات، روبه روی عینک نگین


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر جلیل مدرسی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر جلیل مدرسی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر جلیل مدرسی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر جلیل مدرسی چقدر است؟
هزینه ویزیت جلیل مدرسی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر جلیل مدرسی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر جلیل مدرسی کجا است؟
دکتر جلیل مدرسی 1 مطب در مطب بلوار طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر جلیل مدرسی را ببینید.
+
آیا دکتر جلیل مدرسی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر جلیل مدرسی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر جلیل مدرسی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر جلیل مدرسی متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر جلیل مدرسی چه زمانی است؟
دکتر جلیل مدرسی از روز سه شنبه 15 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر جلیل مدرسی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر جلیل مدرسی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر جلیل مدرسی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر جلیل مدرسی 5 از 5 است.
درباره دکتر جلیل مدرسی


دکتر جلیل مدرسی dr jalil modaresi از دکترهای متخصص دندانپزشک یزد هستند. مطب دکتر جلیل مدرسی در یزد، بلوار طالقانی، کوچه قدس، جنب بانک صادرات، روبه روی عینک نگین واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر جلیل مدرسی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03537251695-03537250695 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر جلیل مدرسی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر جلیل مدرسی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر جلیل مدرسی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر جلیل مدرسی متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر جلیل مدرسی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.