دکتر میترا اکبری

دکتر میترا اکبری

تخصص چشم پزشکی

فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی
رشت
%100
پیشنهاد(از 6 کاربر)

درباره‌ی پزشک

عضو هیات علمی و همکاری با بیمارستان چشم پزشکی امیرالمومنین رشت

دانشیار دانشگاه علوم پزشکی گیلان

انجام اعمال جراحی فوق تخصصی:

 پیوند قرنیه به روشهای نوین ( PK, DALK, DSEAK)

آب مروارید (کاتاراکت به روش فیکو)

عیوب انکساری (لیزیک, لازک، PRK)

آب سیاه (گلوکوم)

 بیماریهای سطح چشم ( ناخنک، تومورها)

معاینه چشم بیماران دیابتی

معاینه چشم اطفال

تجویز عینک و لنز های تماسی

کد نظام پزشکی

97187

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب خیابان خیابان امام خمینی

آدرس:

رشت، خیابان امام خمینی، چهارراه میکاییل، روبه روی آزمایشگاه رازی، جنب بانک سپه

تلفن:01333335623

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر میترا اکبری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر میترا اکبری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 6 کاربر)

%100
6 کاربر از 6 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان خیابان امام خمینی
دکتر میترا اکبری
دکتر میترا اکبری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر میترا اکبری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر میترا اکبری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر میترا اکبری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر میترا اکبری چقدر است؟
هزینه ویزیت میترا اکبری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر میترا اکبری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر میترا اکبری کجا است؟
دکترمیترا اکبری مطب خیابان خیابان امام خمینی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر میترا اکبری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر میترا اکبری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر میترا اکبری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر میترا اکبری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر میترا اکبری متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر میترا اکبری چه زمانی است؟
دکتر میترا اکبری از روز چهارشنبه 9 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر میترا اکبری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر میترا اکبری چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر میترا اکبری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر میترا اکبری 5 از 5 است.

درباره دکتر میترا اکبریدکترمیترا اکبری dr mitra akbari از دکترهای متخصص چشم پزشکی رشت هستند. مطب دکتر میترا اکبری در رشت، خیابان امام خمینی، چهارراه میکاییل، روبه روی آزمایشگاه رازی، جنب بانک سپه واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر میترا اکبری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01333335623 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر میترا اکبری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر میترا اکبری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر میترا اکبری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر میترا اکبری متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر میترا اکبری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.