دکتر مهدی لطیف

دکتر مهدی لطیف

تخصص قلب و عروق

یزد
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

کد نظام پزشکی

29480

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان کاشانی

آدرس:

یزد، خیابان کاشانی، روبه روی بیمارستان بهمن، کوچه خورشید تابان

تلفن:03536242676

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • بانک ملی
 • بانک سپه
 • بانک صادرات
 • بانک تجارت
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهدی لطیف را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهدی لطیف بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان کاشانی
دکتر مهدی لطیف
دکتر مهدی لطیف

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهدی لطیف را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهدی لطیف نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهدی لطیف در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهدی لطیف چقدر است؟
هزینه ویزیت مهدی لطیف با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی لطیف می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهدی لطیف کجا است؟
دکترمهدی لطیف مطب خیابان کاشانی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مهدی لطیف، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مهدی لطیف امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی لطیف در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهدی لطیف در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهدی لطیف متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهدی لطیف چه زمانی است؟
دکتر مهدی لطیف از روز سه شنبه 15 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی لطیف در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهدی لطیف چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر مهدی لطیف رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهدی لطیف 5 از 5 است.

درباره دکتر مهدی لطیفدکترمهدی لطیف dr mahdi latif از دکترهای متخصص قلب و عروق یزد هستند. مطب دکتر مهدی لطیف در یزد، خیابان کاشانی، روبه روی بیمارستان بهمن، کوچه خورشید تابان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهدی لطیف می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03536242676 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهدی لطیف و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهدی لطیف هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهدی لطیف فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهدی لطیف متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهدی لطیف مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.