دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر فتانه غلامی

دکتر فتانه غلامی

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

خمینی شهر

کد نظام پزشکی

112732

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فتانه غلامی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فتانه غلامی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب
خمینی شهر - خمینی شهر، خیابان بوعلی، روبروی ساختمان تامین اجتماعی سابق ، ساختمان کوثر ، طبقه دوم


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فتانه غلامی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فتانه غلامی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فتانه غلامی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فتانه غلامی چقدر است؟
هزینه ویزیت فتانه غلامی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فتانه غلامی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فتانه غلامی کجا است؟
دکتر فتانه غلامی 1 مطب در مطب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فتانه غلامی را ببینید.
+
آیا دکتر فتانه غلامی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فتانه غلامی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فتانه غلامی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فتانه غلامی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فتانه غلامی چه زمانی است؟
دکتر فتانه غلامی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فتانه غلامی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فتانه غلامی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر فتانه غلامی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فتانه غلامی 0 از 5 است.
درباره دکتر فتانه غلامی


دکتر فتانه غلامی dr fataneh gholami از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) خمینی شهر هستند. مطب دکتر فتانه غلامی در خمینی شهر، خیابان بوعلی، روبروی ساختمان تامین اجتماعی سابق ، ساختمان کوثر ، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فتانه غلامی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03133674407 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فتانه غلامی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فتانه غلامی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فتانه غلامی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فتانه غلامی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فتانه غلامی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.