%۱۰۰
پیشنهاد(از ۵ کاربر)

کد نظام پزشکی

۶۸۱۴۲

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان فرهنگ

آدرس:

ساری، خیابان فرهنگ، ساختمان شهریار۳، طبقه اول، واحد۱۲۰

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح
 • کارمندان دولت

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر سلیمه محسنیان بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۵ کاربر)

%۱۰۰
۵ کاربر از ۵ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۳ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان فرهنگ
دکتر سلیمه محسنیان
دکتر سلیمه محسنیان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سلیمه محسنیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سلیمه محسنیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سلیمه محسنیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سلیمه محسنیان چقدر است؟
هزینه ویزیت سلیمه محسنیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سلیمه محسنیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سلیمه محسنیان کجا است؟
دکتر سلیمه محسنیان 1 مطب در مطب خیابان فرهنگ دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سلیمه محسنیان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سلیمه محسنیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سلیمه محسنیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سلیمه محسنیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سلیمه محسنیان متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سلیمه محسنیان چه زمانی است؟
دکتر سلیمه محسنیان از روز شنبه 29 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سلیمه محسنیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سلیمه محسنیان چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر سلیمه محسنیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سلیمه محسنیان 5 از 5 است.

درباره دکتر سلیمه محسنیان

دکتر سلیمه محسنیان dr salime mohsenian از دکترهای متخصص تخصص زنان، زایمان و نازایی ساری هستند. مطب دکتر سلیمه محسنیان در ساری، خیابان فرهنگ، ساختمان شهریار۳، طبقه اول، واحد۱۲۰ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سلیمه محسنیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01133304256-01133304226 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سلیمه محسنیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سلیمه محسنیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سلیمه محسنیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سلیمه محسنیان تخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سلیمه محسنیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.