دکتر علیرضا حسین پناه

دکتر علیرضا حسین پناه

تخصص بیهوشی

فلوشیپ درد

رشت

کد نظام پزشکی

91963

درباره‌پزشک

عضو انجمن بین المللی درد آمریکا

درمان دردهای حاد و مزمن و کنترل دردهای ستون فقرات، شانه، زانو وسردردهای ناشی از سرطان و دردهای بعد از عمل

درمان دیسک کمر و گردن به روش لیزری بدون جراحی

کنترل و درمان دردهای مفاصل از طریق گاز ازون، تزریق ژل مفصلی، و تزریق پی آر 

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص بیهوشی
  • فلوشیپ درد

اطلاعات مطب چهارراه گلسار

آدرس:

رشت، چهارراه گلسار، خیابان نواب، بن بست اقاقیا، ساختمان شهریار، طبقه۳، واحد۶

تلفن:01332129329

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علیرضا حسین پناه بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر علیرضا حسین پناهسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علیرضا حسین پناه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علیرضا حسین پناه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا حسین پناه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علیرضا حسین پناه چقدر است؟
هزینه ویزیت علیرضا حسین پناه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا حسین پناه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علیرضا حسین پناه کجا است؟
دکتر علیرضا حسین پناه 1 مطب در مطب چهارراه گلسار دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علیرضا حسین پناه را ببینید.
+
آیا دکتر علیرضا حسین پناه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا حسین پناه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علیرضا حسین پناه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علیرضا حسین پناه متخصص بیهوشی و درد هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علیرضا حسین پناه چه زمانی است؟
دکتر علیرضا حسین پناه از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا حسین پناه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علیرضا حسین پناه چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر علیرضا حسین پناه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علیرضا حسین پناه 0 از 5 است.

درباره دکتر علیرضا حسین پناهدکتر علیرضا حسین پناه dr alireza hosein panah از دکترهای متخصص بیهوشی رشت هستند. مطب دکتر علیرضا حسین پناه در رشت، چهارراه گلسار، خیابان نواب، بن بست اقاقیا، ساختمان شهریار، طبقه۳، واحد۶ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علیرضا حسین پناه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01332129329 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علیرضا حسین پناه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علیرضا حسین پناه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علیرضا حسین پناه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علیرضا حسین پناه متخصص بیهوشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله بیهوشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علیرضا حسین پناه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.