دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر حجت جانشین

دکتر حجت جانشین

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

رشت

کد نظام پزشکی

26681
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب چهارراه گلسار

آدرس:

رشت، گیلان،چهارراه گلسار، ساختمان پاستور، طبقه ۴

تلفن:01332113600

بیمه‌های طرف قرارداد

 • خدمات درمانی(سلامت)
 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حجت جانشین را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حجت جانشین بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

الهه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر حجت جانشین
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب چهارراه گلسار
رشت - رشت، گیلان،چهارراه گلسار، ساختمان پاستور، طبقه ۴


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حجت جانشین را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حجت جانشین نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حجت جانشین در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حجت جانشین چقدر است؟
هزینه ویزیت حجت جانشین با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حجت جانشین می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حجت جانشین کجا است؟
دکتر حجت جانشین 1 مطب در مطب چهارراه گلسار دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حجت جانشین را ببینید.
+
آیا دکتر حجت جانشین امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حجت جانشین در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حجت جانشین در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حجت جانشین متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حجت جانشین چه زمانی است؟
دکتر حجت جانشین از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حجت جانشین در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حجت جانشین چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر حجت جانشین رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حجت جانشین 5 از 5 است.
درباره دکتر حجت جانشین


دکتر حجت جانشین dr hojjat janeshin از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) رشت هستند. مطب دکتر حجت جانشین در رشت، گیلان،چهارراه گلسار، ساختمان پاستور، طبقه ۴ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حجت جانشین می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01332113600 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حجت جانشین و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حجت جانشین هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حجت جانشین فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حجت جانشین متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حجت جانشین مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.