سامره یعقوبیان

سامره یعقوبیان

کارشناس تغذیه

ساری
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱ کاربر)

کد نظام پزشکی

ت-۷۳۶

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس تغذیه

اطلاعات مطب خیابان امیر مازندرانی

آدرس:

ساری، خیابان امیر مازندرانی، روبه روی بیمارستان امیر مازندرانی، مجتمع امیر مازندرانی، طبقه ۵

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به سامره یعقوبیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران سامره یعقوبیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱ کاربر)

%۱۰۰
۱ کاربر از ۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان امیر مازندرانی
سامره یعقوبیان
سامره یعقوبیان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت سامره یعقوبیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سامره یعقوبیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد سامره یعقوبیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت سامره یعقوبیان چقدر است؟
هزینه ویزیت سامره یعقوبیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل سامره یعقوبیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب سامره یعقوبیان کجا است؟
دکتر سامره یعقوبیان 1 مطب در مطب خیابان امیر مازندرانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب سامره یعقوبیان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا سامره یعقوبیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سامره یعقوبیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
سامره یعقوبیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سامره یعقوبیان متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد سامره یعقوبیان چه زمانی است؟
دکتر سامره یعقوبیان از روز یکشنبه 10 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل سامره یعقوبیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از سامره یعقوبیان چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به سامره یعقوبیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی سامره یعقوبیان 5 از 5 است.

درباره سامره یعقوبیانسامره یعقوبیان samere yaghobian از دکترهای متخصص تخصص تغذیه ساری هستند. مطب سامره یعقوبیان در ساری، خیابان امیر مازندرانی، روبه روی بیمارستان امیر مازندرانی، مجتمع امیر مازندرانی، طبقه ۵ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب سامره یعقوبیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01133609360 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام سامره یعقوبیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی سامره یعقوبیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط سامره یعقوبیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از سامره یعقوبیان تخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد سامره یعقوبیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.