دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر بتول السادات حیدری

دکتر بتول السادات حیدری

تخصص قلب و عروق

یزد

کد نظام پزشکی

85425

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان آیت الله کاشانی

آدرس:

یزد، میدان شهدای محراب، ابتدای خیابان آیت الله کاشانی، روبه روی بیمارستان مرتاض، ساختمان پزشکان آبادیس، طبقه دوم

تلفن:03538279072

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • خدمات درمانی(سلامت)
  • نیروهای مسلح
  • دانا
  • سینا
  • مجتمع فولاد مبارکه

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بتول السادات حیدری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر بتول السادات حیدری
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان آیت الله کاشانی
یزد - یزد، میدان شهدای محراب، ابتدای خیابان آیت الله کاشانی، روبه روی بیمارستان مرتاض، ساختمان پزشکان آبادیس، طبقه دوم


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بتول السادات حیدری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بتول السادات حیدری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بتول السادات حیدری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بتول السادات حیدری چقدر است؟
هزینه ویزیت بتول السادات حیدری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بتول السادات حیدری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بتول السادات حیدری کجا است؟
دکتر بتول السادات حیدری 1 مطب در مطب خیابان آیت الله کاشانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر بتول السادات حیدری را ببینید.
+
آیا دکتر بتول السادات حیدری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بتول السادات حیدری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بتول السادات حیدری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بتول السادات حیدری متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بتول السادات حیدری چه زمانی است؟
دکتر بتول السادات حیدری از روز شنبه 19 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر بتول السادات حیدری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بتول السادات حیدری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر بتول السادات حیدری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بتول السادات حیدری 0 از 5 است.
درباره دکتر بتول السادات حیدری


دکتر بتول السادات حیدری dr batol sadat heydari از دکترهای متخصص قلب و عروق یزد هستند. مطب دکتر بتول السادات حیدری در یزد، میدان شهدای محراب، ابتدای خیابان آیت الله کاشانی، روبه روی بیمارستان مرتاض، ساختمان پزشکان آبادیس، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بتول السادات حیدری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03538279072 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بتول السادات حیدری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بتول السادات حیدری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بتول السادات حیدری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بتول السادات حیدری متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بتول السادات حیدری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.