دکتر نسرین نصیرزاده

دکتر نسرین نصیرزاده

تخصص زنان، زایمان و نازایی

یزد

کد نظام پزشکی

46864

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نسرین نصیرزاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر نسرین نصیرزاده
نوبت مطب میدان انقلاب
رزرو آنلاین نوبت
یزد - یزد، بلوار ۵۲ متری امام شهر، میدان انقلاب، کوچه۳۷
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 18:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نسرین نصیرزاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نسرین نصیرزاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نسرین نصیرزاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نسرین نصیرزاده چقدر است؟
هزینه ویزیت نسرین نصیرزاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نسرین نصیرزاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نسرین نصیرزاده کجا است؟
دکتر نسرین نصیرزاده 1 مطب در مطب میدان انقلاب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر نسرین نصیرزاده را ببینید.
+
آیا دکتر نسرین نصیرزاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نسرین نصیرزاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نسرین نصیرزاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نسرین نصیرزاده متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نسرین نصیرزاده چه زمانی است؟
دکتر نسرین نصیرزاده از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نسرین نصیرزاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نسرین نصیرزاده چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر نسرین نصیرزاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نسرین نصیرزاده 0 از 5 است.

درباره دکتر نسرین نصیرزادهدکتر نسرین نصیرزاده dr nasrin nasirzade از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی یزد هستند. مطب دکتر نسرین نصیرزاده در یزد، بلوار ۵۲ متری امام شهر، میدان انقلاب، کوچه۳۷ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نسرین نصیرزاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03535232266 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نسرین نصیرزاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نسرین نصیرزاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نسرین نصیرزاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نسرین نصیرزاده متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نسرین نصیرزاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.