%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

کد نظام پزشکی

90647

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی
 • فلوشیپ جراحی پستان

اطلاعات مطب خیابان آیت الله کاشانی

آدرس:

یزد،خیابان آیت الله کاشانی،روبه روی بیمارستان دکتر مرتاض، ساختمان آبادیس، طبقه دوم، واحد ۲۰۷

تلفن:03538278857

بیمه های طرف قرارداد

 • خدمات درمانی(سلامت)
 • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر معراج فربد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر معراج فربد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان آیت الله کاشانی

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر معراج فربد، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر معراج فربد
دکتر معراج فربد

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر معراج فربد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر معراج فربد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر معراج فربد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر معراج فربد چقدر است؟
هزینه ویزیت معراج فربد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر معراج فربد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر معراج فربد کجا است؟
دکترمعراج فربد مطب خیابان آیت الله کاشانی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر معراج فربد، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر معراج فربد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر معراج فربد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر معراج فربد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر معراج فربد متخصص جراحی عمومی و جراحی پستان هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر معراج فربد چه زمانی است؟
دکتر معراج فربد از روز پنجشنبه 10 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر معراج فربد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر معراج فربد چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر معراج فربد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر معراج فربد 5 از 5 است.

درباره دکتر معراج فربددکترمعراج فربد dr meraj farbod از دکترهای متخصص جراحی عمومی یزد هستند. مطب دکتر معراج فربد در یزد،خیابان آیت الله کاشانی،روبه روی بیمارستان دکتر مرتاض، ساختمان آبادیس، طبقه دوم، واحد ۲۰۷ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر معراج فربد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03538278857 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر معراج فربد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر معراج فربد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر معراج فربد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر معراج فربد متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر معراج فربد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.