دکتر مصطفی اسدیان

دکتر مصطفی اسدیان

تخصص داخلی

فوق تخصص قلب و عروق

رشت

کد نظام پزشکی

48184
%100
پیشنهاد(از 30 کاربر)

درباره‌پزشک

نوار قلب

اکوکاردیوگرافی

تست ورزش

هولتر ریتم

 هولتر فشار خون

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب بلوار نماز

آدرس:

رشت، میدان صابرین، بلوار نماز، ساختمان پزشکان آتیه، طبقه4

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مصطفی اسدیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مصطفی اسدیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 30 کاربر)

%100
30 کاربر از 30 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  7 نفر
 • 15-45 دقیقه
  14 نفر
 • 45-90 دقیقه
  5 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  4 نفر

نظرات

شهلا
نوبت گرفته از دکترتو
5.0
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

علت دور قلبم آب آورده بود ، جناب اسدیان بسیار محترم و صبور هستن و بطور کامل در خصوص بیماری توضیح میدهند . من خیلی راضیم انشالله سلامت باشند ، و بیماریم در حال بهبودی است

مینا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خیلی عالی با دقت بسیار بالا و با آرامش کامل ویزیت کردن

صدیقه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتری باتجربه و درمانشان عالی بود

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر مصطفی اسدیان
نوبت مطب بلوار نماز
رزرو آنلاین نوبت
رشت - ، میدان صابرین، بلوار نماز، ساختمان پزشکان آتیه، طبقه4
اولین نوبت خالی: شنبه 5 خرداد ساعت 16:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مصطفی اسدیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مصطفی اسدیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مصطفی اسدیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مصطفی اسدیان چقدر است؟
هزینه ویزیت مصطفی اسدیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی اسدیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مصطفی اسدیان کجا است؟
دکتر مصطفی اسدیان 1 مطب در مطب بلوار نماز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مصطفی اسدیان را ببینید.
+
آیا دکتر مصطفی اسدیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی اسدیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مصطفی اسدیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مصطفی اسدیان متخصص داخلی و قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مصطفی اسدیان چه زمانی است؟
دکتر مصطفی اسدیان از روز شنبه 5 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی اسدیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مصطفی اسدیان چقدر است؟
تا کنون 30 نفر به دکتر مصطفی اسدیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مصطفی اسدیان 5 از 5 است.

درباره دکتر مصطفی اسدیاندکتر مصطفی اسدیان dr mostafa asadian از دکترهای متخصص داخلی رشت هستند. مطب دکتر مصطفی اسدیان در رشت، میدان صابرین، بلوار نماز، ساختمان پزشکان آتیه، طبقه4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مصطفی اسدیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09914403683 , 01332133800 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مصطفی اسدیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مصطفی اسدیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مصطفی اسدیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مصطفی اسدیان متخصص داخلی و فوق تخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مصطفی اسدیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.