دکتر محمدحسن سعادت جو

دکتر محمدحسن سعادت جو

پزشک دندانپزشک

یزد

کد نظام پزشکی

36286

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب بلوار شهید صدوقی

آدرس:

یزد،بلوار شهید صدوقی، روبه روی سپاه، بن بست چهلم

تلفن:03537253225

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدحسن سعادت جو بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمدحسن سعادت جوسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدحسن سعادت جو را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدحسن سعادت جو نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدحسن سعادت جو در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدحسن سعادت جو چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدحسن سعادت جو با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسن سعادت جو می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدحسن سعادت جو کجا است؟
دکتر محمدحسن سعادت جو 1 مطب در مطب بلوار شهید صدوقی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدحسن سعادت جو را ببینید.
+
آیا دکتر محمدحسن سعادت جو امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسن سعادت جو در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدحسن سعادت جو در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدحسن سعادت جو متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدحسن سعادت جو چه زمانی است؟
دکتر محمدحسن سعادت جو از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسن سعادت جو در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدحسن سعادت جو چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محمدحسن سعادت جو رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدحسن سعادت جو 0 از 5 است.

درباره دکتر محمدحسن سعادت جودکتر محمدحسن سعادت جو dr mohammad hasan saadatjo از دکترهای متخصص دندانپزشک یزد هستند. مطب دکتر محمدحسن سعادت جو در یزد،بلوار شهید صدوقی، روبه روی سپاه، بن بست چهلم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدحسن سعادت جو می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03537253225 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدحسن سعادت جو و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدحسن سعادت جو هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدحسن سعادت جو فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدحسن سعادت جو متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدحسن سعادت جو مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.