دکتر مصطفی امین زاده

دکتر مصطفی امین زاده

پزشک عمومی

مشهد

کد نظام پزشکی

54100

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب خیابان پیروزی

آدرس:

مشهد، خیابان پیروزی، بعد از پیروزی 49، مرکز پزشکی پیروزی

تلفن:05138919815

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مصطفی امین زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مصطفی امین زاده
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان پیروزی
مشهد - مشهد، خیابان پیروزی، بعد از پیروزی 49، مرکز پزشکی پیروزی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مصطفی امین زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مصطفی امین زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مصطفی امین زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مصطفی امین زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت مصطفی امین زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی امین زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مصطفی امین زاده کجا است؟
دکتر مصطفی امین زاده 1 مطب در مطب خیابان پیروزی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مصطفی امین زاده را ببینید.
+
آیا دکتر مصطفی امین زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی امین زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مصطفی امین زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مصطفی امین زاده متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مصطفی امین زاده چه زمانی است؟
دکتر مصطفی امین زاده از روز دوشنبه 8 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی امین زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مصطفی امین زاده چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مصطفی امین زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مصطفی امین زاده 0 از 5 است.
درباره دکتر مصطفی امین زاده


دکتر مصطفی امین زاده dr mostafa aminzade از دکترهای متخصص عمومی مشهد هستند. مطب دکتر مصطفی امین زاده در مشهد، خیابان پیروزی، بعد از پیروزی 49، مرکز پزشکی پیروزی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مصطفی امین زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138919815 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مصطفی امین زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مصطفی امین زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مصطفی امین زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مصطفی امین زاده متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مصطفی امین زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.