دکتر علی رستمی

دکتر علی رستمی

تخصص قلب و عروق

فلوشیپ اقدامات مداخله‌ای قلب و عروق (اینترونشنال کاردیولوژی) بزرگسالان
ارومیه

کد نظام پزشکی

125213

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب شورا

آدرس:

ارومیه، خیابان شورا، جنب آزمایشگاه دکتر غیبی، برج شورا، طبقه 5 ، واحد 10

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی رستمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر علی رستمی
نوبت مطب شورا
رزرو آنلاین نوبت
ارومیه - ارومیه، خیابان شورا، جنب آزمایشگاه دکتر غیبی، برج شورا، طبقه 5 ، واحد 10
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 16:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی رستمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی رستمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی رستمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی رستمی چقدر است؟
هزینه ویزیت علی رستمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی رستمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی رستمی کجا است؟
دکتر علی رستمی 1 مطب در مطب شورا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علی رستمی را ببینید.
+
آیا دکتر علی رستمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی رستمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی رستمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی رستمی متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی رستمی چه زمانی است؟
دکتر علی رستمی از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی رستمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی رستمی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر علی رستمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی رستمی 0 از 5 است.

درباره دکتر علی رستمیدکتر علی رستمی dr ali rostami از دکترهای متخصص قلب و عروق ارومیه هستند. مطب دکتر علی رستمی در ارومیه، خیابان شورا، جنب آزمایشگاه دکتر غیبی، برج شورا، طبقه 5 ، واحد 10 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی رستمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 0443221989 - 04433224312 - 09020022623 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی رستمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی رستمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی رستمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی رستمی متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی رستمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.