دکتر فرزانه بشردوست

دکتر فرزانه بشردوست

پزشک عمومی

مشهد

کد نظام پزشکی

6453

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب خیابان ابن سینا

آدرس:

مشهد، خیابان ابن سینا، ابن سینا ۸

تلفن:05138433686

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرزانه بشردوست بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر فرزانه بشردوست
نوبت مطب خیابان ابن سینا
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - مشهد، خیابان ابن سینا، ابن سینا ۸
اولین نوبت خالی: شنبه 13 خرداد ساعت 16:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرزانه بشردوست را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرزانه بشردوست نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرزانه بشردوست در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرزانه بشردوست چقدر است؟
هزینه ویزیت فرزانه بشردوست با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرزانه بشردوست می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرزانه بشردوست کجا است؟
دکتر فرزانه بشردوست 1 مطب در مطب خیابان ابن سینا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فرزانه بشردوست را ببینید.
+
آیا دکتر فرزانه بشردوست امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرزانه بشردوست در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرزانه بشردوست در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرزانه بشردوست متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرزانه بشردوست چه زمانی است؟
دکتر فرزانه بشردوست از روز شنبه 13 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرزانه بشردوست در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرزانه بشردوست چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر فرزانه بشردوست رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرزانه بشردوست 0 از 5 است.

درباره دکتر فرزانه بشردوستدکتر فرزانه بشردوست dr farzaneh bashar dost از دکترهای متخصص عمومی مشهد هستند. مطب دکتر فرزانه بشردوست در مشهد، خیابان ابن سینا، ابن سینا ۸ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرزانه بشردوست می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138433686 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرزانه بشردوست و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرزانه بشردوست هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرزانه بشردوست فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرزانه بشردوست متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرزانه بشردوست مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.