مریم میرزایی

مریم میرزایی

کارشناس فیزیوتراپی

تهران

کد نظام پزشکی

ف1314

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس فیزیوتراپی

اطلاعات مطب زعفرانیه

آدرس:

تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، نبش خیابان ب، ساختمان ب، طبقه اول جنوبی، واحد 3

تلفن:02126295164

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران مریم میرزایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از مریم میرزایی
نوبت مطب زعفرانیه
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، نبش خیابان ب، ساختمان ب، طبقه اول جنوبی، واحد 3
اولین نوبت خالی: شنبه 13 خرداد ساعت 11:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت مریم میرزایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم میرزایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد مریم میرزایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت مریم میرزایی چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم میرزایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل مریم میرزایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب مریم میرزایی کجا است؟
دکتر مریم میرزایی 1 مطب در مطب زعفرانیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل مریم میرزایی را ببینید.
+
آیا مریم میرزایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم میرزایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
مریم میرزایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم میرزایی متخصص فیزیوتراپی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد مریم میرزایی چه زمانی است؟
دکتر مریم میرزایی از روز پنج‌شنبه 11 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل مریم میرزایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از مریم میرزایی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به مریم میرزایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی مریم میرزایی 0 از 5 است.

درباره مریم میرزاییدکتر مریم میرزایی maryam mirzayi از دکترهای متخصص فیزیوتراپی تهران هستند. مطب مریم میرزایی در تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، نبش خیابان ب، ساختمان ب، طبقه اول جنوبی، واحد 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب مریم میرزایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02126295164 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام مریم میرزایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی مریم میرزایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط مریم میرزایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از مریم میرزایی متخصص فیزیوتراپی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله فیزیوتراپی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد مریم میرزایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.