دکتر بهرام خیاطی

دکتر بهرام خیاطی

تخصص جراحی عمومی

ارومیه

کد نظام پزشکی

40490
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب خیابان سرداران

آدرس:

ارومیه، خیابان سرداران، جنب مسجد لطفعلی خان سبحان ۳، طبقه ۲، واحد ۱۲

تلفن:04432260002

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر بهرام خیاطی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بهرام خیاطی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

منصور
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

جناب آقای دکتر خیاطی واقعا هم از نظر برخورد و پاسخگویی و هم از نظر دادن مشاوره پزشکی و راهنمایی عالی و بی نقص هستند امیدوارم سلامت و در هر شرایط خداوند یاریگر و یاری رسان ایشان باشد.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر بهرام خیاطی
نوبت مطب خیابان سرداران
رزرو آنلاین نوبت
ارومیه - ارومیه، خیابان سرداران، جنب مسجد لطفعلی خان سبحان ۳، طبقه ۲، واحد ۱۲
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 17 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بهرام خیاطی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بهرام خیاطی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بهرام خیاطی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بهرام خیاطی چقدر است؟
هزینه ویزیت بهرام خیاطی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهرام خیاطی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بهرام خیاطی کجا است؟
دکتر بهرام خیاطی 1 مطب در مطب خیابان سرداران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر بهرام خیاطی را ببینید.
+
آیا دکتر بهرام خیاطی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بهرام خیاطی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بهرام خیاطی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بهرام خیاطی متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بهرام خیاطی چه زمانی است؟
دکتر بهرام خیاطی از روز چهارشنبه 17 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر بهرام خیاطی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بهرام خیاطی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر بهرام خیاطی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بهرام خیاطی 5 از 5 است.

درباره دکتر بهرام خیاطیدکتر بهرام خیاطی dr bahram khayati از دکترهای متخصص جراحی عمومی ارومیه هستند. مطب دکتر بهرام خیاطی در ارومیه، خیابان سرداران، جنب مسجد لطفعلی خان سبحان ۳، طبقه ۲، واحد ۱۲ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بهرام خیاطی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04432260002 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بهرام خیاطی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بهرام خیاطی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بهرام خیاطی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بهرام خیاطی متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بهرام خیاطی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.