دکتر محمد درچین

دکتر محمد درچین

کد نظام پزشکی: 61822
5 (16 نظر)
٪100 پیشنهاد کاربران
165 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر محمد درچین

مطب خیابان نشاط
آدرس: دزفول - دزفول، خيابان نشاط، كلنيك تخصصي دكتر يزداني، طبقه ۱
اولین نوبت آزاد:دوشنبه 8 مرداد | 19:00

آدرس مطب دکتر محمد درچین

مطب خیابان نشاط
آدرس:
دزفول، خيابان نشاط، كلنيك تخصصي دكتر يزداني، طبقه ۱
تلفن:

نظرات درباره دکتر محمد درچین

5
از 16 کاربر
15-45 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%100
پیشنهاد کاربران
علی(1403/04/28)
نوبت دهی مطب
(1403/04/28)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه
به علت کم خونی که داشتم به پزشک مراجعه کردم و تمام مشکلاتی را که بر اثر کم خونی بوجود آمده بود به آقای دکتر توضیح دادم در مقابل آقای دکتر توضیحات بسیار خوب در مورد این بیماری وعلائم آن تعریف کرد امیدوارم با مراجعه های بعدی خدمت آقای دکتر نتیجه خوبی را بگیرم اخلاق جناب دکتر واقعاً بسیار عالی بود و خیلی خوش اخلاق است باتشکر از اخلاق و مشاوره و صبوری بسیار خوب آقای دکتر درچین
کاربر دکترتو(1403/04/07)
نوبت دهی مطب
(1403/04/07)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
عالی
بنیامین(1403/04/05)
نوبت دهی مطب
(1403/04/05)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
علت مراجعه: ریزش مو و رشد قد
سیده سکینه(1403/04/05)
نوبت دهی مطب
(1403/04/05)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
پدرم ،کنسر داره،دکتر بسیاااار بسیاااار خوش اخلاق ،دلسوز ،باتجربه و صبور و خیر خواه، وظیفه شناس ،امیدوارم همیشه سالم و تندرست باشن،
کاربر دکترتو(1403/03/06)
نوبت دهی مطب
(1403/03/06)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
بسیار با حوصله و مهربان
کوثر(1402/12/22)
نوبت دهی مطب
(1402/12/22)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
خیلی دکتر خوب و صبور با ارامش و مهربان بودن.خیلی قشنگ حالمو درک کردن.

سوالات متداول راجع به دکتر محمد درچین

چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد درچین را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد درچین نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد درچین در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر محمد درچین چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد درچین با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد درچین می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر محمد درچین کجا است؟
دکتر محمد درچین 1 مطب در مطب خیابان نشاط دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمد درچین را ببینید.
آیا دکتر محمد درچین امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد درچین در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر محمد درچین در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد درچین متخصص رادیوانکولوژی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد درچین چه زمانی است؟
دکتر محمد درچین از روز دوشنبه 8 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد درچین در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد درچین چقدر است؟
تا کنون 16 نفر به دکتر محمد درچین رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد درچین 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر محمد درچیندکتر محمد درچین dr mohammad dorchin از دکترهای متخصص رادیوانکولوژی دزفول هستند. مطب دکتر محمد درچین در دزفول، خيابان نشاط، كلنيك تخصصي دكتر يزداني، طبقه ۱ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد درچین می‌توانید از شماره تماس‌(های) 06142232227 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد درچین و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد درچین هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد درچین فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد درچین متخصص رادیوانکولوژی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله رادیوانکولوژی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد درچین مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.