دکتر محمد درچین

دکتر محمد درچین

تخصص رادیوانکولوژی

دزفول

کد نظام پزشکی

61822

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص رادیوانکولوژی

اطلاعات مطب خیابان نشاط

آدرس:

دزفول، خيابان نشاط، كلنيك تخصصي دكتر يزداني، طبقه ۱

تلفن:06142232227

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد درچین بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر محمد درچین
نوبت مطب خیابان نشاط
رزرو آنلاین نوبت
دزفول - دزفول، خيابان نشاط، كلنيك تخصصي دكتر يزداني، طبقه ۱
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 18:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد درچین را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد درچین نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد درچین در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد درچین چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد درچین با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد درچین می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد درچین کجا است؟
دکتر محمد درچین 1 مطب در مطب خیابان نشاط دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمد درچین را ببینید.
+
آیا دکتر محمد درچین امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد درچین در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد درچین در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد درچین متخصص رادیوانکولوژی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد درچین چه زمانی است؟
دکتر محمد درچین از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد درچین در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد درچین چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محمد درچین رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد درچین 0 از 5 است.

درباره دکتر محمد درچیندکتر محمد درچین dr mohammad dorchin از دکترهای متخصص رادیوانکولوژی دزفول هستند. مطب دکتر محمد درچین در دزفول، خيابان نشاط، كلنيك تخصصي دكتر يزداني، طبقه ۱ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد درچین می‌توانید از شماره تماس‌(های) 06142232227 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد درچین و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد درچین هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد درچین فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد درچین متخصص رادیوانکولوژی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله رادیوانکولوژی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد درچین مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.