%84
پیشنهاد(از 6 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص داخلی
  • فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی)

اطلاعات مطب شهرک ولیعصر

آدرس:

تهران، شهرک ولیعصر، خیابان بهرامی، خیابان شریعتی، میلان دوم

تلفن:02166233001

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • خدمات درمانی(سلامت)
  • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سکینه مقدم شیری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سکینه مقدم شیری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نظرات

نگار
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم

اصلا راضی نبودم.

رضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

تشخیص زونا عالی مهربان و پاسخگو 🙏🙏🙏

فروغ
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

خیلی خوب بودند.

سوگند
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

با اهدا سلام و احترام. خانم دکتر بسیار با دقت به شرح حال بیمار گوش می کنند و نظراتشون را با توضیح کافی بیان و بیمار را اهنمایی می کنند.

سپیده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

خوب بودند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سکینه مقدم شیری
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب شهرک ولیعصر
تهران - تهران، شهرک ولیعصر، خیابان بهرامی، خیابان شریعتی، میلان دوم


نوبت مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو70,000 تومان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سکینه مقدم شیری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سکینه مقدم شیری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سکینه مقدم شیری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سکینه مقدم شیری چقدر است؟
هزینه ویزیت سکینه مقدم شیری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سکینه مقدم شیری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سکینه مقدم شیری کجا است؟
دکتر سکینه مقدم شیری 1 مطب در مطب شهرک ولیعصر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سکینه مقدم شیری را ببینید.
+
آیا دکتر سکینه مقدم شیری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سکینه مقدم شیری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سکینه مقدم شیری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سکینه مقدم شیری متخصص داخلی و غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سکینه مقدم شیری چه زمانی است؟
دکتر سکینه مقدم شیری از روز چهارشنبه 10 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سکینه مقدم شیری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سکینه مقدم شیری چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر سکینه مقدم شیری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سکینه مقدم شیری 5 از 5 است.
درباره دکتر سکینه مقدم شیری


دکتر سکینه مقدم شیری dr sakineh moghadam shiri از دکترهای متخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر سکینه مقدم شیری در تهران، شهرک ولیعصر، خیابان بهرامی، خیابان شریعتی، میلان دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سکینه مقدم شیری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166233001 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سکینه مقدم شیری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سکینه مقدم شیری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سکینه مقدم شیری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سکینه مقدم شیری متخصص داخلی و فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سکینه مقدم شیری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.