دکتر رضا جهان سپاس

دکتر رضا جهان سپاس

تخصص کودکان و نوزادان

ارومیه

کد نظام پزشکی

49517

درباره‌پزشک

بورد تخصصی آسم و آلرژی

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب بلوار مدرس

آدرس:

ارومیه، بلوار مدرس، خیابان محمد نژاد، ساختمان شمس

تلفن:04433461568

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رضا جهان سپاس بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر رضا جهان سپاس
نوبت مطب بلوار مدرس
رزرو آنلاین نوبت
ارومیه - ارومیه، بلوار مدرس، خیابان محمد نژاد، ساختمان شمس

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رضا جهان سپاس را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رضا جهان سپاس نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رضا جهان سپاس در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رضا جهان سپاس چقدر است؟
هزینه ویزیت رضا جهان سپاس با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا جهان سپاس می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رضا جهان سپاس کجا است؟
دکتر رضا جهان سپاس 1 مطب در مطب بلوار مدرس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر رضا جهان سپاس را ببینید.
+
آیا دکتر رضا جهان سپاس امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رضا جهان سپاس در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رضا جهان سپاس در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رضا جهان سپاس متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رضا جهان سپاس چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر رضا جهان سپاس تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا جهان سپاس در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رضا جهان سپاس چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر رضا جهان سپاس رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رضا جهان سپاس 0 از 5 است.

درباره دکتر رضا جهان سپاسدکتر رضا جهان سپاس dr reza jahan sepas از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان ارومیه هستند. مطب دکتر رضا جهان سپاس در ارومیه، بلوار مدرس، خیابان محمد نژاد، ساختمان شمس واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رضا جهان سپاس می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04433461568 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رضا جهان سپاس و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رضا جهان سپاس هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رضا جهان سپاس فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رضا جهان سپاس متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رضا جهان سپاس مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.