پیمان طاهری

پیمان طاهری

کارشناس ارشد روانشناسی

روانشناسی بالینی
تهران

کد نظام پزشکی

6103

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب ملاصدرا

آدرس:

تهران، ملاصدرا، شیخ بهائی شمالی، صائب تبریزی غربی، پلاک ۴، کلینیک بهسا

تلفن:02188606988

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران پیمان طاهری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از پیمان طاهری
نوبت مطب ملاصدرا
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، ملاصدرا، شیخ بهائی شمالی، صائب تبریزی غربی، پلاک ۴، کلینیک بهسا
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 09:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت پیمان طاهری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پیمان طاهری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد پیمان طاهری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت پیمان طاهری چقدر است؟
هزینه ویزیت پیمان طاهری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل پیمان طاهری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب پیمان طاهری کجا است؟
دکتر پیمان طاهری 1 مطب در مطب ملاصدرا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل پیمان طاهری را ببینید.
+
آیا پیمان طاهری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پیمان طاهری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
پیمان طاهری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پیمان طاهری متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد پیمان طاهری چه زمانی است؟
دکتر پیمان طاهری از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل پیمان طاهری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از پیمان طاهری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به پیمان طاهری رای داده‌اند. میانگین امتیازی پیمان طاهری 0 از 5 است.

درباره پیمان طاهریدکتر پیمان طاهری peyman taheri از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب پیمان طاهری در تهران، ملاصدرا، شیخ بهائی شمالی، صائب تبریزی غربی، پلاک ۴، کلینیک بهسا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب پیمان طاهری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188606988 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام پیمان طاهری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی پیمان طاهری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط پیمان طاهری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از پیمان طاهری متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد پیمان طاهری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.