دکتر زیبا امیدوار طهرانی

دکتر زیبا امیدوار طهرانی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

82575
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر زیبا امیدوار طهرانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زیبا امیدوار طهرانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مژده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر خوشرو و با صبر و حوصله ای بودن با تشخیص درست

صدیقه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خوش اخلاق

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر زیبا امیدوار طهرانی
نوبت مطب بلوار کشاورز
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، بلوار کشاورز، بین کارگر و جمالزاده، روبروی آزمایشگاه نور، ساختمان پزشکان بهار، طبقه 3، واحد 14
اولین نوبت خالی: شنبه 13 خرداد ساعت 17:30
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو120,000 تومان
اولین نوبت خالی: شنبه 13 خرداد ساعت 14:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زیبا امیدوار طهرانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زیبا امیدوار طهرانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زیبا امیدوار طهرانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زیبا امیدوار طهرانی چقدر است؟
هزینه ویزیت زیبا امیدوار طهرانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زیبا امیدوار طهرانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زیبا امیدوار طهرانی کجا است؟
دکتر زیبا امیدوار طهرانی 1 مطب در مطب بلوار کشاورز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر زیبا امیدوار طهرانی را ببینید.
+
آیا دکتر زیبا امیدوار طهرانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زیبا امیدوار طهرانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زیبا امیدوار طهرانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زیبا امیدوار طهرانی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زیبا امیدوار طهرانی چه زمانی است؟
دکتر زیبا امیدوار طهرانی از روز شنبه 13 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر زیبا امیدوار طهرانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زیبا امیدوار طهرانی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر زیبا امیدوار طهرانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زیبا امیدوار طهرانی 5 از 5 است.

درباره دکتر زیبا امیدوار طهرانیدکتر زیبا امیدوار طهرانی dr ziba omidvar tehrani از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر زیبا امیدوار طهرانی در تهران، بلوار کشاورز، بین کارگر و جمالزاده، روبروی آزمایشگاه نور، ساختمان پزشکان بهار، طبقه 3، واحد 14 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زیبا امیدوار طهرانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166122847 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زیبا امیدوار طهرانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زیبا امیدوار طهرانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زیبا امیدوار طهرانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زیبا امیدوار طهرانی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زیبا امیدوار طهرانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.