دکتر مریم احمری

دکتر مریم احمری

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

105774

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب شریعتی

آدرس:

تهران، خیابان دکتر شریعتی، بالاتر از پارکینگ طبقاتی ظفر، ساختمان حامد، شماره 1349، طبقه 6، واحد 12

تلفن:02122851015

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مریم احمری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر مریم احمری
نوبت مطب شریعتی
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، خیابان دکتر شریعتی، بالاتر از پارکینگ طبقاتی ظفر، ساختمان حامد، شماره 1349، طبقه 6، واحد 12
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 17 خرداد ساعت 16:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم احمری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم احمری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم احمری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مریم احمری چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم احمری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم احمری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مریم احمری کجا است؟
دکتر مریم احمری 1 مطب در مطب شریعتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مریم احمری را ببینید.
+
آیا دکتر مریم احمری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم احمری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مریم احمری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم احمری متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم احمری چه زمانی است؟
دکتر مریم احمری از روز چهارشنبه 17 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم احمری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم احمری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مریم احمری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم احمری 0 از 5 است.

درباره دکتر مریم احمریدکتر مریم احمری dr maryam ahmari از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر مریم احمری در تهران، خیابان دکتر شریعتی، بالاتر از پارکینگ طبقاتی ظفر، ساختمان حامد، شماره 1349، طبقه 6، واحد 12 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم احمری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122851015 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم احمری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم احمری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم احمری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم احمری متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم احمری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.