دکتر علی آریایی

دکتر علی آریایی

تخصص جراحی عمومی

تهران

کد نظام پزشکی

93033
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب پاسداران

آدرس:

تهران، پاسداران، خیابان پایدارفرد، نبش بوستان نهم، رو به روی بیمارستان لبافی نژاد،پلاک 107، واحد 3

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی آریایی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی آریایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

میثم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی

مریم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

هموروئید داشتم.درمان شدم.ممنونم دکتر با وجدان و کاربلد

مانا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر پنجه طلا کارشون بینظیره

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر علی آریایی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب پاسداران
تهران - تهران، پاسداران، خیابان پایدارفرد، نبش بوستان نهم، رو به روی بیمارستان لبافی نژاد،پلاک 107، واحد 3


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی آریایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی آریایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی آریایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی آریایی چقدر است؟
هزینه ویزیت علی آریایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی آریایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی آریایی کجا است؟
دکتر علی آریایی 1 مطب در مطب پاسداران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علی آریایی را ببینید.
+
آیا دکتر علی آریایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی آریایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی آریایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی آریایی متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی آریایی چه زمانی است؟
دکتر علی آریایی از روز دوشنبه 8 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی آریایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی آریایی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر علی آریایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی آریایی 5 از 5 است.
درباره دکتر علی آریایی


دکتر علی آریایی dr ali ariyayi از دکترهای متخصص جراحی عمومی تهران هستند. مطب دکتر علی آریایی در تهران، پاسداران، خیابان پایدارفرد، نبش بوستان نهم، رو به روی بیمارستان لبافی نژاد،پلاک 107، واحد 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی آریایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02126249718 , 09354124315 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی آریایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی آریایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی آریایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی آریایی متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی آریایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.