دکتر میترا خضری

دکتر میترا خضری

تخصص کودکان و نوزادان

شیراز

کد نظام پزشکی

55942
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌پزشک

دارای بورد تخصصی

تغذیه، رشد و نمو کودکان، واکسیناسیون

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب قصردشت

آدرس:

شیراز، خیابان قصرودشت، جنب بیمارستان دکتر فرهمندفر، ساختمان پاسارگاد، واحد ۲۰۲

تلفن:09929514193

بیمه‌های طرف قرارداد

 • بانک سپه

اطلاعات درمانگاه آفرینش شیراز

آدرس:

شیراز، بلوار دکتر حسابی، بلوار آفرینش، مقابل پمپ گاز، درمانگاه آفرینش

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر میترا خضری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر میترا خضری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

شروین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

فقط میتونم بگم عالی و باتجربه هستن

محمد عرفان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خانم دکترمتخصص خیلی خوبی هستن واقعا دست شون دردنکنه

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر میترا خضری
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب قصردشت
شیراز - شیراز، خیابان قصرودشت، جنب بیمارستان دکتر فرهمندفر، ساختمان پاسارگاد، واحد ۲۰۲


رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب درمانگاه آفرینش شیراز
شیراز - شیراز، بلوار دکتر حسابی، بلوار آفرینش، مقابل پمپ گاز، درمانگاه آفرینش


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر میترا خضری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر میترا خضری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر میترا خضری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر میترا خضری چقدر است؟
هزینه ویزیت میترا خضری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر میترا خضری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر میترا خضری کجا است؟
دکتر میترا خضری 2 مطب در مطب قصردشت و درمانگاه آفرینش شیراز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر میترا خضری را ببینید.
+
آیا دکتر میترا خضری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر میترا خضری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر میترا خضری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر میترا خضری متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر میترا خضری چه زمانی است؟
دکتر میترا خضری از روز دوشنبه 8 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر میترا خضری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر میترا خضری چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر میترا خضری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر میترا خضری 5 از 5 است.
درباره دکتر میترا خضری


دکتر میترا خضری dr mitra khezri از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان شیراز هستند. مطب دکتر میترا خضری در شیراز، خیابان قصرودشت، جنب بیمارستان دکتر فرهمندفر، ساختمان پاسارگاد، واحد ۲۰۲ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر میترا خضری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09929514193 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر میترا خضری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر میترا خضری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر میترا خضری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر میترا خضری متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر میترا خضری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.