تخصص و فوق تخصص‌ها

  • فلوشیپ نازایی و آی وی اف
  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب بلوار بعثت

آدرس:

مشهد، احمدآباد، ملاصدرا، بلوار بعثت، حدفاصل بعثت 2 و 4، ساختمان شماره 12

تلفن:05138468554

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ملیحه عافیت بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر ملیحه عافیت
نوبت مطب بلوار بعثت
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - مشهد، احمدآباد، ملاصدرا، بلوار بعثت، حدفاصل بعثت 2 و 4، ساختمان شماره 12
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 12 مهر ساعت 19:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ملیحه عافیت را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ملیحه عافیت نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ملیحه عافیت در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ملیحه عافیت چقدر است؟
هزینه ویزیت ملیحه عافیت با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ملیحه عافیت می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ملیحه عافیت کجا است؟
دکتر ملیحه عافیت 1 مطب در مطب بلوار بعثت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ملیحه عافیت را ببینید.
+
آیا دکتر ملیحه عافیت امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ملیحه عافیت در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ملیحه عافیت در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ملیحه عافیت متخصص نازایی و آی وی اف و زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ملیحه عافیت چه زمانی است؟
دکتر ملیحه عافیت از روز چهارشنبه 12 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ملیحه عافیت در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ملیحه عافیت چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر ملیحه عافیت رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ملیحه عافیت 0 از 5 است.

درباره دکتر ملیحه عافیتدکتر ملیحه عافیت dr malihe afiyat از دکترهای متخصص نازایی و آی وی اف مشهد هستند. مطب دکتر ملیحه عافیت در مشهد، احمدآباد، ملاصدرا، بلوار بعثت، حدفاصل بعثت 2 و 4، ساختمان شماره 12 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ملیحه عافیت می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138468554 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ملیحه عافیت و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ملیحه عافیت هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ملیحه عافیت فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ملیحه عافیت متخصص نازایی و آی وی اف نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله نازایی و آی وی اف در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ملیحه عافیت مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.